Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 2- ra nem várom a...

Július 2- ra nem várom a menstruációm, de tegnap este és ma reggel is meg jön érzésem van, és kaptam is egy injekciót a derekamba mert be állt a derekam, fájdalom és gyulladás csökkentő volt az injekcióban. Többi lent?!

Figyelt kérdés
Tudom pontosan hogy volt ovulációm mert ovu teszteltem 16 volt a csúcs pont, de 20-21 is fájt nagyon a hasam. Ez az injekció befolyásolja a beagyazodast? Vagy meg fog jönni!?vagy semmi köze a kettőnek? Valaki volt így? Nagyon szépen köszönöm.
2016. jún. 29. 10:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá teszek hogy hétfőn kaptam a injekciót.és nem szoktam görcsölni menstruációm előtt legfeljebb az nap mikor meg jön.
2016. jún. 29. 10:03
 2/6 A kérdező kommentje:
Már akkor éreztem vagyis hétfőn egyből szuri után hogy mindkét oldalon szúrt a petefészkem.
2016. jún. 29. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nemtudom megmondani hogy befolyasolja e. Mert ilyen inkekciot meg sosem kaptam.

De bekem is mielott megtudtam h pozitiv a teszt negy napig megjon erzesem volt😉 Sot meg most is erzem par napra ra... De minden tesztem pozitiv. Remenykedj. Szoritok :)

2016. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike hogy meg osztottad a tapasztalatodat. Szerintetek akadálya lehet a terhességnek ez a gyulladás és szuri vagy attól meg tapadt rendesen?
2016. jún. 29. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem erről orvost kérdezz. Sőt én az injekció előtt is megkérdeztem volna :(


Nem valószínű, hogy ártott egyébként. Még nincs ebben az időszakban kapcsolatban a "véráramoddal"-amennyire én értem


De se gyulladás se fájdallomcsillapítót nem javallott használni terhesség alatt.

2016. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen azt én is tudom ilyenkor még nincs a magzat és az anyuka közt kapcsolat nem vártkor, annyit tudok hogy az orvos mondta hogy ez a injekció nyújtott hatású.
2016. jún. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!