Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt peteéré...

Szerintetek mikor volt peteérésem vagy mi történik most?

Figyelt kérdés

Ciklusom 10 napján ( menstruáció után 5 nappal) tapasztaltam a tojásfehérje szerű nyákot. Ez előtt egy nappal együtt voltam a férjemmel. Más tünetem nem volt. Aztán a menstruáció után 10 nappal ( ciklusom 16. napján)pedig görcsöltem 1,5 napig, de folyásom semmilyen nem volt.

Most akkor mikor lehetett a peteérésem?

Lehet az, hogy a 16. napon a beágyazódást éreztem, mert korai peteérésem volt?


2016. jún. 29. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem pár nappal a nyák után szokott ovulációm lenni. Most pontosan tudom, hogy 4 nappal később volt az ovuláció (teszt, hőmérőzés)

Szerintem ez egyénenként változó, hogy mennyivel előtte van nyák. Ha van egyáltalán. A beágyazódásra azt mondják kevesen érzik meg. Esetleg a 16-dik napon lehetett ovulációd? (azt jobban meg lehet érezni)

2016. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ez lenne a másik tippem, hogy most volt a peteérés. Ezzel csak az a baj, hogy mostanában viszont nem tudtunk együtt lenni.


Köszönöm a választ!

2016. jún. 29. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!