Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamint válassza...

Melyik terhesvitamint válasszam? Elevit, Femibion vagy Gravida? Mik a tapasztalatok? Melyiktől nem lehet hízni?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok terhes csak remélem nemsokára az leszek és fel szeretném addigra tölteni már a szervezetemet, hogy 100%-on legyen.
2010. ápr. 14. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Elevittel kezdtem (mi is csak tervezzük a babót), na akkor híztam vagy 4 kilót. Állandóan éhes voltam és ettem, nem a vitamin hizlal! Most Béres Gravidát vettem, nekem ez jobb, már 2 kilótól mag is szabadultam. Szerintem ez egyén függő, ha még csak tervezitek, akkor ki lehet próbálni több félét, a lényege mindnek ugyanaz:)
2010. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én femibion 800-ast szedek kb. 4 vagy 5 hónapja nagyon jó az összetétele, nekem valamiért ez volt a legszimpibb és a dokimat megkérdezve ő is ezt ajánlotta. Egyáltanán nem híztam ez idő alatt!
2010. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem előtte (teherbeesés előtt 5-6 hónappal kezdtem) is és most is (28 hetes vagyok), eddig 5 kilót híztam.
2010. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedek és teljesen normálisan gyarapszik a súlyom, nem vagyok falánkabb mint előtte.

Barántőm pedig nagyon hányós (ő még 10 hetes) és ő is Elevittel kezdett de áttért a Femibionra mert attól csökkentek a rosszullétei (a dokija ajánlotta és így is lett). Én mondjuk maradtam az Elevitnél mert én nem hánytam :)

2010. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Rendkívül hízékony vagyok,és túlsúllyal is rendelkezem, de nem a vitamin hízlal. Amíóta terhes vagyok elevitet és femibion 400-as (korábban 800-ast) szedek. felváltva egyik nap egyiket másik nap másikat, orvosi javaslatra, mert a dokim szerint az elevit nagyon sok nyomelemet és vitamint tartalmaz amit más nem, viszont jódot egyalátalán nem és folsavat sem elég mértékben. Nagyon jó így csak drága, a femibion 400-as (5200,-Ft 60 szem, de egyszerre 2szemet kell bevenni, egy tabletta, és egy kapszula) Az orvosom tanácsára elkezdtem viszont úgy enni. 1800 kalória és 180 g szénhidrát elosztva 6 étkezésre, utolsó este 9 órakkor. Amíg nem így ettem decemberben feljött 3 kiló így 98 lettem, azóta viszont semmit sem híztam, pedig már 26 hetes vagyok.

2010. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyik mellett sem voksolnék!

Éjl egészségesen,táplálkozz változatosan!

Szedj sima folsavat,patikában lehet venni 3mg-os 1100 ft és 60 szem van benne.

Dokim is ezt javasolta!

Minden jót!

2010. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon öreg dokim van. Sokszor bosszantott, hogy ugynazokat a gyógyszreket adja, mint 20 évvel ezelőtt, de most a Femibiont ajánlotta. Azt mondta, hogy annak a legjobb az összetétele és nagyon sok kismamája szedi, akiknek remek az összes labor eredménye.
2010. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!