Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhesvitamint vagy...

Milyen terhesvitamint vagy egyéb kiegészítőt érdemes enni terhesség alatt? Mert én hallottam pl. , hogy napi egy evőkanál méz nagyon jó terhesség alatt. De az elevitről, és a maternáról már hallottam jót is, rosszat is. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél nem szedtem semmiféle vitamin kiegészítőt,csak termszetes zöldséget,gyümölcsöt.
2009. jan. 25. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

En Elevitet szedtem , nem volt semmi gondom vele.Az elozo orvosom a Femibion 800-at ajanlotta, allitolag ez a legmenobb( vegul , nagyjabol ugyanazokat tartalmazzak).

13 hetes vagyok es abbahagytam szedeset, igyekszem termeszetes forrasokbol vitaminokhoz jutni,azt olvastam , hogy ugy sokkal jobban felszivodik.

Elso 12 hetben szedtem, mert az orvos is ajnlotta es arra gondoltam, hogy segit ez is a kisbabam fejlodesebenn, megmaradasaban.

Szep varandossagot!


U.I. folsav szedes mindenkeppen szukseges elso 12 hetben.

2009. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az elevitet szedem. 8 kilót hiztam, egy fogam volt csak kilyukadva eddig. Semmi problémán nem volt vele. Mi rosszat halottál róla. Köszi. 35 heteske
2009. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a femibiont szedem. De próbáltam az elevitet és a gravidát is, mindkettőtől nagyon felpuffadtam (annyira, hogy mikor még nem is voltam terhes már akkor felfújt akkorára, mintha már 2-3 hónapos lettem volna). Aztán a férjem egyszer hazaállított a femibionnal, hogy ezt ajánlották, és tetszett, hogy nem kell külön folsavot szednem, nem is puffasztott fel, és azóta annál is maradtam. Akkor estem teherbe is, és most tartok a 14. hétben. Ezenkívül még rengeteg magvat is eszem (búza-, zab-, rozs-, hajdina-, szezám, lenmagpehely/töret) joghurtokkal. Meg persze sok gyümölcsöt, zöldséget. Egyébként a méz is nagyon jó, de a méhpempő még jobb (csak hát drága).

Szép, boldog babavárást!

hármasikres kismama

2009. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!