Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diprophos injekciót kaptam és...

Diprophos injekciót kaptam és két három napig szedtem a Salazopyrin gyulladás csökkentő gyógyszert emiatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

A héten történt ez, eddig nem szokott késni a menstruációm, igaz még csak két napot késik tesztet csináltam 10 érzékenyebb tesztet negatív volt pénteken és tegnap xepilt az is negatív lett. Hullámokban el szokott kapni a mindjárt meg jön érzés,mindig rohanok na most meg jött de nem. Orvoshoz jövő héten pénteken megyek, addig idegesítő hogy most miért késik? Valaki ismeri ezeket a gyógyszereket? Ugye emiatt késik?


Nem védekezzünk mert kisbabát szeretnék de közbe jött ez a betegség. Utoljára június 20- án voltunk együtt.

Nagyon szépen meg köszönöm.


2016. júl. 3. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a fajta injekcio nem kèslelteti a menzeszt. Nem okoz gondot gyerekvallalasban sem. Ovukor teszteltetek?

Facelle tesztet ajanlom egyebkent.:) nekem eleg koran mutatta

2016. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg köszönöm hogy írtál! Igen ovukor teszteltem 16 án és volt nagyon erős két csíkom az ovulációs teszten 17 én már halvány volt.
2016. júl. 3. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szval 3-4 nappal ovu elott voltatok csak egyutt 20.-an? Vagy ovu napjan vagy utana 1-2nappal is? Ha csak 20.-àn, akkor nagyon csekely az esèlye h terhes vagy.:/ :)
2016. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltunk előtte is vagyis 20 előtt együtt. De az utolsó 20-a.ja és 20 és 21 erős ovus hasi fájdalmam volt. Én úgy számolom hogy 21- től,akkor is még 12 dpo vagyok. Vagy nem jól matekozom?
2016. júl. 3. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!