Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A történet röviden, a kérdés...

A történet röviden, a kérdés a legvégén: kb 2,5 hét (kissebb megszakítással) volt a menstruációm. Nagy nehezen elmúlt, elmentem orvoshoz, petefészek gyulladás nem tudni mitől. Terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Folyamatos görcsölés és kúp használata után megint orbos, aki ezt irta le:rendesnél vmivel kisebb uterus afv-ben, endometrium 4 mm, j.o. petefészekben egy rekeszes 28 mmes folyadék tartalmú képlet. Vajon mi lehet ez?

2015. dec. 2. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ciszta?!Előre leszögezem,nem vagyok orvos és laikusként válaszolok,valamint nem értem,hogy miért nem a dokit kérdezted.Nem kötekedésből,esküszöm,de hát ő a nőgyógyász,ő látott,vizsgált téged!

A kisebb méh nem utal terhességre,mert olyankor nagyobbodni szokott.A méhnyálkahártya pedig vastagodni és a 4 mm-es nem nevezhető vastagnak.

2015. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez ugye a jobb oldalon van, erre nem mondta hogy ciszta, viszont a bal oldalon az van. Meg mivel nem tudott megvizsgálni, mert aznap pont megjött megint, csak UH-t csinált, meg azt mondta majd menjek vissza.
2015. dec. 2. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség, kevés a méhnyàlkahàrtya és a méhed is kisebb,mint kellene lennie. Inkàbb ciszta.
2015. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod azért furcsa, mert nekem volt már cisztám, és akkor pont az ellenkező volt, kimaradt menstruáció. Na mindegy csak múljon el mert szarul vagyok, hányingerem van meg egyszer egyszer szédülök. + a gyógyszer ellenére is néha fáj
2015. dec. 2. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem,de a cisztànak is többféle tünete lehet. Baràtnőmnek pl amikor émelyeg görcsöl több,mint egy hetet vérzik,akkor van cisztàja.
2015. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyulladást akár egy baktériumos fertőzés is ki tud alakítani, ez felszálló fertőzés a hüvelyből.
2015. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!