Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet h hulye kerdes. De...

Lehet h hulye kerdes. De hatha vki tud valaszolni. A mehnyalkahartya folyamatosan vastagodik amig meg nem jon a menzi?

Figyelt kérdés
Tobb mint 2 hete verbol negativ lett a terhessegi tesztem, de vastag volt a nyalkahartya. Penteken mentem dokihoz, mert meg mindig semmi. Levette ujbol a vert, mert h meg vastagabb a nyalkahartya. Eredmeny holnap, de alig birom. Koszi
2016. júl. 3. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ovulácioig vastagodik.
2016. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászi (hormonális) probléma miatt is túlvastagodhat, ilyenkor vagy csinálnak egy jó erős vérzést (pl. Norcoluttal), ha az nem segít, akkor lehet, hogy eü. küret mellett dönt az orvos. A ciklus végén, nagyon kora terhesen szokott lenni 14-15 mm, ovu környékén 9-10 mm a normális. Volt egy ilyen kérdés nemrég, ahol a kérdezőnek 16 mm volt ovu körül, biztatták is jó jel lehet, én nem akartam ünneprontó lenni, hogy a túl vastag nyh. ciklus közepén nem feltétlenül jó... Nekem volt, hogy sok-sok hónap kimaradt (IR, PCO, ovuhiány) akkor sem nőtt 10-12 mm-nél vastagabbra, terhesen a pozi teszt napján volt 14 mm de más még nem látszott a terhességből.
2016. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hete volt 10mm, penteken 13mm... bizakodni nem akarok feleslegesen, inkabb felek h vmi baj van :(
2016. júl. 3. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen me zeszig vastagodik
2016. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menzeszig*
2016. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!