Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végre én is megkérdezhetem...

Végre én is megkérdezhetem tőletek. Ez most pozitív szerintetek?

Figyelt kérdés

Clostys hónap volt és holnapra nem várom ma ilyen lett a teszt délután. Már nagyon régóta várjuk a mi kis csöpségünket.

[link]


[link]



2016. júl. 3. 17:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Van ott valami. Szerintem néhány nap múlva tesztelj egy rossmanos Facelle teszttel. Nekem az X-epil csak 9 hetesen mutatta ki a terhességet addig hómező... A Facelle 4 hetesen rögtön pozitív lett. Halkan Gratulálok. De majd írj hogy mi a helyzet. Drukkolok 22 N 13+1 hkm
2016. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez halvány pozi. Kb. ilyen volt az enyém is anno a nemvárt előtt 2 nappal.
2016. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolso elotti. 9hetesen miert teszteltel?
2016. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok teszteltem reggel ugyan olyan halvány lett mint a tegnap délutáni :( most várunk 2 napot és megint megpróbáljuk. Mára nem vártam csak annyi a tünetem hogy nagyon fájnak a melleim meg úgy fáj a pocakom mintha meg akarna jönni
2016. júl. 4. 10:45
 15/19 anonim ***** válasza:
A mellfájás nekem is megvolt és nem jött meg a menstruáció. Szorítok, írj majd a fejleményekről.
2016. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Drukkolok
2016. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2016. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
sziasztok. Hát elbizonytalanodtam mert a ma reggeli is olyan halványka lett. de nem kell sokat várni hogy látszódjon a csík max 2 perc. Ma 2.dik napja hogy késik majd legközelebb hétvégén tesztelek. Jelét nem mutatja hogy meg akar jönni így bizakodom hogy baba és nem ver át a teszt.
2016. júl. 6. 10:01
 19/19 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Szia, ez bizony pozi:) gratulálok! Kb 3 nap kell hogy erősödjön főleg ha X-epil tesztet használtál! Nem a legérzékenyebb teszt de tapasztalatom szerint megbízható! Az első tesztem du halvány volt, másnap reggel is halvány, a harmadik napora viszont erősödött. Hajrá!:)
2016. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!