Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. napja késik a menszim,...

10. napja késik a menszim, miert negativ a ma reggeli teszt, ennyi késés után sem mutatná még ki?

Figyelt kérdés
23-án kellett volna megjönnie, a ciklusom pontos szokott lenni, 31 napos. Késés óta minden nap tesztelek, 3 napja volt egy pozitiv, ma reggel megint negativ, de menszi még sehol. Terhességi tünetek vannak(hasszurka, mell keményedés..)

2016. júl. 3. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
En mar reg orvoshoz mentem volna onnantol h negativ a teszt. Holnap is csinalj egyet meg kerj idopontot. Szerintem kemiai terhesseg volt.
2016. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

[link]


Igy a képen nem látszik, de élőben, alulról ha megvilágitom a tesztet, határozottan látszik a 2 csik.

2016. júl. 3. 10:18
 3/22 anonim ***** válasza:

Az ott tényleg két csík :) bár érdekes

, h most meg negatív lett... Csinálj még egy tesztet szerintem és igen, orvos...

2016. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Igen ket csik.:) lehet h nem volt eleg koncentralt a vizeleted. Vagy masfajta a teszt srb
2016. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
ovulációtól kezdve iszom a palástfű teát (segit a beágyazodásban) lehetséges, hogy a tea miatt nem mutatja ki rendesen?
2016. júl. 3. 10:30
 6/22 A kérdező kommentje:
Illetve ma reggelre pecsételő vérzés, de csak nagyon enyhe. Ez minek lehet a jele?
2016. júl. 3. 10:30
 7/22 Erika87Nyh ***** válasza:
Én is orvost javaslok minél hamarabb! Kettőnek látszik. De a következő negatív aggasztó. Sok sikert!
2016. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A teatol talan lehet, de csak azert mert attol ugye eleg sok vizeleted lesz, es altalaban ajanlott teszteles elott keveset inni es vissztartani 2-3órán ât. :) masreszrol biztos nem a tea a hibas.:)
2016. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Épp 1 honapja voltam dokinál, rákszűrés stb, lelet 21-én, minden negativ és rendben van, szoval ciszta v egyeb probléma kizarva.
2016. júl. 3. 10:56
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Én is palástfű teázok. Kimutatta a terhességet a facelle teszt, még a nemvárt előtt.

Lehet, hogy mégsem volt pozi az a teszt. Ha a teát folytattad, az magasan tartja a progi szinted, ezért nem jön meg. Ennyi nega teszt után hagyd abba a teát, amiatt nem jön meg.

Szerintem szinte biztos, hogy nem vagy terhes. De ha gondolod, menj orvoshoz, már több, mint 5 hetesnek kellene lenned, már látná valamit.

A pozi tesztet nem kell àtvilagitani, meg forgatni, hanem látszik és kész.

2016. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!