Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belara fogamzásgátló abbahagyá...

Belara fogamzásgátló abbahagyása után mennyi idők kell várni, ha babát szeretnénk? Vagy nem szükséges várni az alacsony hormontartalma miatt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az orvosom iszonyat precis, figyelmes kepzi magat folyamatosan.

Nekem o magyarazta el eloszor, hogy NEM KELL várni, egy nap utan mar kiurulsz nagyrészt. Azert keri sok orvos, hogy varjanak legalabb egy honapot, h megjojjon termeszetes modon es me legyen nehez kiszamolni, ha esetleg elsore osszejon a baba. Ugyanis nagy eselye van h elsore osszejon. Ugyanis fog.gatlo eljagyasa utan a legelso peteereskor tobb pete szabadul ki, es erosebbek. Ilyenkor van esely ikerterhessegre is. A márkája mindegy a gyogyszernek.

E vitamint szoktak ajanlani mind a két félnek. Mi is szedtuk. Gyorsan sikerult.

2016. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én is azt szedtem. abba hagytam, megvolt a megvonásos vérzés, aztán egyből megfogant a fiam.

4éves makk egészséges.

próbálkozzatok egyből :)

2016. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm😃
2016. júl. 4. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Abbahagytam egyik nap, rögtön utána terhes lettem, már 10 hetes vagyok :) nem kell várni! :)
2016. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!