Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett szüksége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett szükséges az óvszer vagy a megszakítás? Mennyire véd ha elmegy bennem párom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy arra találták ki hogy ne legyen nem kívánt terhesség,de hallottam már arról hogy valaki tabletta mellett esett teherbe,így egy kicsit elbizonytalanodtam. A válaszokat köszönöm előre is! :)
2016. jún. 6. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak megszakítással kombináljuk.

Óvszer nem kell, e ha félsz, akkor ne élvezzen beléd. (Egyébként is jobb, mert a spermától kiszádhatsz odalent, felborul a hüvelyed flórája.

Mi már fél éve csináljuk így, exszem azelőtt néha belém is élvezett de semmi baj nem lett. Ha rendesen szeded, 99%-ban véd. Olvass utána, hogy pontosan mit csinál, hogyan fejti ki a fogamzásgátló hatását (több lépésben), ez engem megnyugtatott. 20L

2016. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. jún. 6. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 7éve szedem, nem alkalmazunk mellé semmi mást, megszakítást sem és nem volt gond. Addig volt óvszer amíg nem voltunk STD vizsgálaton és ha beteg voltam pl. :)

Óvszert akkor érdemes használni ha pl nem mentetek el még nemibetegségekre irányuló vizsgálatra vagy pl antibiotikumot szedsz vagy hasmenés hányás közbejön.

2016. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem bízol benne, ne szedd, mert felesleges. Millióból egy esik mellette teherbe, de továbbra is azt mondom, hogy teljesen felesleges szedni, ha nem élvez beléd, ennyi erővel megszakításos vagy óvszer, az nem terheli legalább a tested sem. Én szedem 5 éve, az elsö tabi után 2 héttel már belém ment el a párom és soha semmi bajom nem volt. Mint ahogy a nők 99,9%-nak sem.
2016. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Másfél éve szedem, barátom mindig belém élvez. Sose volt gond. Figyelni kell, hogy antibiotikum, hasmenés és hányás + egyéb hatáscsökkentő tényező esetén kiegészítő védekezés szükséges, és akkor biztosan nem leszel terhes. Se gumi, se megszakítás nem kell, hiszen pont az a lényeg, hogy beléd engedheti.

19L

2016. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!