Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem terhes vagyok! 10....

Remélem terhes vagyok! 10. kene meg jojjon a mensim amit nem szeretnenk. egy par tunet van! Ami remélem azt jelzik hogy baba van! /: kinek mik voltak a Korai tunetei?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 09:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

a 10.mindenkepp meg várom!

ha nem jonne meg vasarnap akkor hétfön tesztelek!!😉

2016. júl. 5. 11:55
 12/15 anonim ***** válasza:
A nem vart napjan hanytam egy kiadosat (akkor eloszor es utoljara a terhessegem alatt), elotte meg ket napon at sirtam a negativ tesztem miatt. Tunetek csak az 5. het korul erkeztek.
2016. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én előtte még nem éreztem tüneteket hanem inkább akkor amikor már késett vagy pedig aznap amikorra aktuális lett volna hogy megjön.

Nekem az volt, hogy nagyon éhes voltam és állandóan ettem, de szebb szó rá az inkább, hogy "faltam". Meg még az volt hogy minden éjszaka jártam pisilni.


13+2 hkm

2016. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia ! 10-es válaszoló vagyok ! Mi a helyzet veled kérdező ? van esetleg már valami tüneted ? ugye nem jött még meg?
2016. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

SZIIA

De sajnos meg jott!!! 😢😢

es nalad mi a helyzet?

2016. júl. 12. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!