Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok?

Most akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Még nincs 1 hónapja, hogy fogamzásgátló tabot szedek és volt úgy hogy 1-1 szem kimaradt és 4 napja nem vettem be de a 4 nap alatt 2x együtt voltam a párommal. Viszont 3x jött meg ebben a hónapban és most is vèrzek. Ettől még lehetek terhes?

2016. jún. 20. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,lehetsz terhes ha nemár szeded rendszeresen.De szerintem most nem vagyok az,csak rendesen összezavartad a ciklusodat.Keress fel egy nőgyógyászt
2016. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehetsz,mert még egy hónapja se szedted,és 5-6 nap kimaradt a tablettából ebből 4 egymás után, ez idő alatt meg voltatok együtt. viszont a 3 vérzés nem jó,lehet azért van mert össze-vissza szedted,vagy lehet gyulladás stb ezért menj el nőgyógyászhoz nézesd meg magad,hogy miért véreztél ennyit, azt,hogy terhes vagy-e még nem látja de ha időben vagy még esemény utánit ki tud írni neked
2016. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy az akart lenni.Kijavította a telefon.
2016. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Erika87Nyh ***** válasza:
Nos mivel most is vérzel,úgy gondolom nem vagy terhes. Valószínű ciklus közben is a rendszertelen szedés miatt vérezhettél. Most hagyd abba. Kb. 2 hét múlva csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért,aztán újra kezdheted a fogamzásgátlót. Ha van lehetőséged,menj el orvoshoz.
2016. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem szeded rendesen a gyógyszert, akár teherbe is eshetsz, de a köztes vérzés vagy barnázás nem ritka a tabletta elkezdésének hónapjában.

Mondjuk nem értem, hogy minek a tabletta, ha nem alkalmazod megfelelően...

2016. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó kommentjét olvasva hozzáfűzném, ha feledékeny vagy állíts be mindennapos ébresztőt a telefonodra egy olyan időpontra amikor mindig ráérsz,és ahhoz kösd a bevételét (tarts magadnál mindig 1-2 szemet ha nem otthon lennél) de ha mégis elfelejtenéd akkor pár napig használjatok óvszert inkább
2016. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mennyi az esélye annak h terhes vagyok? 6-án voltunk együtt elöször (tabi szedése közbe). Most valamennyi tünetet ami nalam jelentkezni szokott az megvan pl görcsöl a lábam, émelygek, fáradékony vagyok. De a vèrzés miatt nem tudom.
2016. jún. 20. 23:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély,de mivel azt mondod,hogy már 3x vérzel,így nem hinném.Amúgy vegyél tesztet.
2016. jún. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem vagy az akart lenni.Kijavította a telefon."

Nagyon okos telefonod van. Nyilván nőgyógyász szakon végzett. :-))

2016. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!