Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5napja kesik, ma teszteltem,...

5napja kesik, ma teszteltem, igaz nem reggel hanem delutan es negativ lett, de szerintem mar ki mutatta volna a teszt igaz? A tobbi lent!

Figyelt kérdés
Feher suru folyasom van,a hasam fajdogal es a petefeszkemnel szur. A multhonapban fel voltam fazva talan emiatt keshet? Babat meg nem nagyon szeretnek a kisfiam most lett 2eves,meg 1-2evet varni szeretnenk a kistestverrel! Ja es szedtem puerirea mirifica kapsZulat,mt szoptatas utan nagyon uresek lettek a melleim,de nem szedtem minden nap es mensi elott abba hagytam egy hettel! Mit gondoltok?

#felfázás #suru folyas
2016. júl. 5. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
ha általában pontosan megjön és szexeltél, akkor valószínűleg terhes vagy, van akinek a teszt csak 1-2 hét után mutatja ki. De ha nálad megszokott, hogy késik, akkor feltehetően nem vagy terhes.
2016. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj holnap reggel, és bármi az eredmény irány a doki.
2016. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott kesni! Csak talan mivel ez a kapszula osztrogent tartalmaz,lehet h az kavart be?
2016. júl. 5. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha progeszteronhoz hasonló a hatása, akkor elég rendesen késhet tőle a vérzésed.

De a tünetek alapján a terhességet se zárnám ki teljesen, lehet hogy később lesz csak pozitív a teszt neked is.


A legjobb az lenne, ha elmennél nőgyógyászhoz, ő mindenképp választ ad a kérdésedre. Ha két hete késik, és még mindig negatív a teszt, mindenképp menj el, mert ennyi késés már nem "fér bele".

Egy hét, tíz nap eltolódás (ha csak ritka alkalom!) még belefér, ennyiért én nem mennék dokihoz, csak hormontablettát írna rá.

2016. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. júl. 5. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Azzal nem igen ertek Egyet h 1-2 hettel utana mutatja ki valakinek , ugyanis az rettentoen ritka!

Ha 2-4 nap mulva is negativ.akkor elmennèk orvoshoz. Minden egeszseges nonek kimarad a peteerese èvente 2-4 alkalommal. Ilyenkor kihuzodhat a menzesz is, ennek hatasara. Drukkolok

2016. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent ezek a tunetek terhes tunetek csak ezzel az a gond h amikor vki ezt erzi mar igencsak jelen van a Hcg tehat nem feltetlenul tulajdonitanam annak.
2016. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!