Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet szó terhessé...

Szerintetek lehet szó terhességről?

Figyelt kérdés

13.án ovolt ovum,utána szépen felment a hőm.36,8-37,o ig.Az alaphőm 35,5.Ovu napján 36.3 volt.utána kúszott fel...most jön ami furcsa,mert eddig nem volt ilyen soha a görbén....az ovu utáni 7.napon lezuhant 36,4re másnap pedig vissza 36,9re és azóta is ott van.Ma vagyok a ciklusom 24. napján és reggel elkezdtek a melleim fájni és mintha égnének,olyan meleg érzés.Nem tudom szebben megfogalmazni. :) a ciklusom szabályos 28 napos.Sosincs semmi tünetem menzesz előtt,max idegbeteg vagyok :D de most a görbém is furcsállom,a cicik is fájnak,meleg érzést adnak és olykor a hasambaan mintha izomlázam lenne.Pedig a torna messze áll tőlem.Lehet,hogy bebabásodtam?Kiváncsi lenél a véleményetekre


[link]


2016. júl. 5. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenki más igy nem tudom h nalad mi szokott lenni menzesz előtt, de h egy napra lement a hő az nem gond. A lenyeg h felment tehat volt ovu és most is fent van. 28 naps ciklusnál én a 25 es 26ikon teszteltem ea már mutatta a babat. Persze a hőm is fent volt. Cici és egyéb jelek nalam nem voltak. Max én fustologtem mérgemben:) Drukkolok :)

17hkm

2016. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szép szabályos mindíg a görbém...ovu előtt lennt,ovunál még lejebb,utána fel szépen és menzesz napjáig fenn is marad...de ez a hetedik napon zuhanás majd visszaemelkedés nekem furcsa.Olvastam,hogy beágyazódáskor is leeshet a hő egy napra,majd visszamegy.Ettől tarok,hogy ez történhetett,mert idöben ez pont ott van. Ne érts félre nem vagyok baba ellenes,van már két gyermekem,de novemberben volt egy méhenkívülim és most aggódom :(
2016. júl. 5. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszament felfelè, tehár gond nincs. :)
2016. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 13.án volt ovud akkor már késik a vérzés ezek szerint.Tesztelj :)
2016. júl. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem késik még van 4 napom menzeszig,csak (tudom hülyeség)de érzem,hogy valami nem stimmel
2016. júl. 5. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:

1es vagyok:

Én max nemvárt előtt 1 nappal tesztelgettem, de mikor éreztem, hogy most valami más, akkor 3 nappal előtte már kimutatta. Sokan szidják az x-epilt, de nekem 3 nappal előtte már mutatta, másnap újra facelle-el és predictor early-vel. Ez utóbbi lett a legerősebb, de mindegyiken ott volt a 2 csík :) Szóval arra akartam kilyukadni, hogy ha mást érzel és úgy gondolod, hogy esélyes, szerintem hajrá! De csak akkor ha nem kenődsz el, ha most még esetleg negatívot mutat.


Üdv,

1es

2016. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!