Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden tünet meg van amit a...

Marri kérdése:

Minden tünet meg van amit a terhességről tudni kell folytonos hányinger, szédülés,36,8 36,9 37 fokos láz de negatív teszt és pecsételő vérzés . Ha nem vagyok terhes akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy teli van a rovat orvosokkal? Ha még így lenne, akkor sem lehet egy diagnózist felállítani azokból a tünetekből amit leírtál, hiszen - a terhességen kívül - sokféle betegség tünetei lehetnek. Ha rövid időn belül nem múlik, irány a doki, ez a legjobb amit tehetsz!
2015. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nagyon biztam h lesz babánk de ez elkeserit!!
2015. dec. 13. 12:02
 3/13 anonim ***** válasza:
A vírusos megbetegedést is fedik a tünetek.
2015. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
amugy igen érdekesek a tünetek mivel nem érzem magam betegnek!és nem is tapasztalok semmit
2015. dec. 13. 12:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem érzed magad betegnek, de lázad azért van. Ez nem terhsségi tünet. Ahogy önmagában a hányinger, hányás sem. A terhsség legeslegelső tünete, az elmaradt menstruáció. Ezzel mi a helyzet?
2015. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most nézem csak, neked nincs is lázad, tök normális a testhőd. Voltaképpen mi a bajod akkor?
2015. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet rák is.
2015. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rák???ez meg hogyan???
2015. dec. 13. 14:26
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Kiscsillag. Úgy látom nem esett le, ezért leírom. Amit leírtál, azok önmagukban nem terhességi tünetek. Lényegében annyira általános szimptómák, hogy a fronttól kezdve, a gyomorrontáson át, a rákig és a terhességig bármi lehet. Ha annyira akarsz kisbabát, igazán tisztában lehetnél ezzel. Kérdeztem mi a helyzet a menstruációddal? Mikor voltatok együtt, mikor kéne megjönnie? Mit értesz pecsételő vérzés alatt? Most bocsáss meg, az hogy van egy normális testhőd nem is értem, hogy a frászba jön ide, szédülsz és hányingered van: nekem is, holnap vizsgázom... Úgyhogy vagy leszel szíves értelmes ember módjára megfogalmazni, hogy mit akarsz és mi alapján induljunk el, vagy hasznosítható válaszra itt ne számíts.
2015. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kedves válaszadó abszolút nincs szükségem a kioktató vagy jenhéjfázó válaszaidra!ugyebár ez az oldal nem azért jött létre h beszólogass hanem a segítségre szoruló emberek miatt!!!
2015. dec. 13. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!