Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron szintem a 19....

Progeszteron szintem a 19. -dik napon volt és 84n/mgl lehet hogy nem jól írtam az mglt. és hozzá teszem 17. dik nap volt ovum. Lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 16:08
 1/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nem, ez csak azt jelenti, hogy akár teherbe is eshetsz, a progiszinted megfelelő a megtartásához.
2016. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ja, és nem mellesleg ez a jónak nevezhető progeszteronszint arra is utal, hogy volt tüszőrepedésed. Úgymond rendben van a ciklusod, termékeny vagy.
2016. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen termekem vagyok clostit szedtem es tuszorepesztot is kaptam.csak a legmagasabb ertekem ugyan ezek mellett csak szurit nem kaptam es 20 volt a legtobb,raadasul ovutol szamitva vettek a7 dik napon volt 20. Most meg ovutol a harmadik napi eredmenyem lett ennyi.(84


)

2016. júl. 8. 00:54
 4/8 anonim válasza:
Az én peogeszteron szintem 3.83 ez mit jelent?
2016. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól függ mikor vették le melyik ciklusnapon? Ha a 21. dik napon akkor nem volt ovud.
2016. júl. 8. 18:36
 6/8 anonim válasza:
írtam privát üzenetet
2016. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megjott, 3 nappal hamarabb, és a hőm is elesett ahogy kell. És most már ott tartok feladom. ideg összeomlás szélén voltam tegnap este.
2016. júl. 9. 08:57
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:

Sajnálom. Biztos, hogy 17. nap volt ovud? Lehet, hogy a tüszőrepesztő miatt ment fel csak később a hőd, az ovud meg korábbra tolódott, ezért jöhetett meg hamarabb. Hányadik napon kaptad a szurit, és akkor nézték, milyen állapotban van a tüsző?

Ne add fel, most már megvan a szükséges kombináció (mármint hogy Closti + szuri). Vagyis gyakorlatilag ez az első ciklus, amiben esélyed volt teherbe esni. Kitartást!

2016. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!