Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál mert magzatmozgás szerű érzéseim voltak.Természetesen én sem gondoltam komolyan, hogy baba lehet mert azért csak feltűnt volna annyi idő alatt. Az orvos szerint olyan baba ami mozoghatna nincs is, csak zsigeri mozgásokat érezhettem.Viszont azt mondta, hogy eléggé megvan vastagodva a méhnyálkahártyám (15mm) és lát rajta egy foltot ami ő szerinte később még akár érdekes is lehet. Mondtam neki, hogy a napokban kellene megjönnie a menzeszemnek de szerinte ahhoz képest is vastagnak látja. Ha nem jön meg a menzeszem akkor jövőhéten megyek vissza. Jelenleg van egy 1 éves kislányom, aki szopizik és a párommal nem tervezünk most még új babát ezért védekezünk is gondos odafigyeléssel,óvszerrel. Kb 2x lehettünk együtt a hónapban. Két héttel ezelőtt 3-4 napos barnás maszatolást tapasztaltam, amit peteérésnek tudnék be, de lehet, hogy tévedek. Járt már valaki hasonló cipőben? Kicsit aggódok.

2016. júl. 6. 17:12
 1/3 A kérdező kommentje:
A terhességi teszt mekkora bizonyossággal mutatná ki most?
2016. júl. 6. 17:17
 2/3 anonim ***** válasza:
A teszt kimutatja, ha baba van.
2016. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én penteken tesztelnèk a helyedben.
2016. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!