Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit több mint 2 hete...

Kicsit több mint 2 hete menstruáltam. Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja minden alkalommal belém élvez a párom, mindenféle védekezés nélkül.Több mint 2 hete menstruáltam, de 1 hete nagyon fáj a mellem. és már lila erek is megjelentek rajta, és a bimbóm is nagyon érzékeny. Pár órája erős hányinger jött rám, és pár percre rá hánytam is. Van hogy szúró érzésem van az alhasamban, de ez elég ritka. Gyakran megszédülök, és van hogy semmihez nincs erőm. Még olyan dolgokhoz se mint pl. hogy megemeljek egy poharat. Szerintetek lehetek terhes? 2 hettel mensi utan.

2016. júl. 6. 23:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Inkabb peteeres. Vagy hormongond.

Terhesseget nem lehetne mondanI. 12-14nap a beagyazodas addig nincs Terhesseg amit erezhetnel.

2016. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pontosan 17 napja volt a menstruaciom utolso napja. Tehat ennyi nap keves lenne ilyen tunetekhez? 17 napja is bennem ment el. Koszonom a valaszt egyebkent!:)
2016. júl. 6. 23:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Keves mivel egy hete volt nagyjabol ovulaciod. Teherbe esnI SZINTE CSAK, akkor lehet. Akartok gyereket?
2016. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanacs mèg:

Ciklusnap az a MENZESZ ELSO napjan kezdodik tehat most (ha mondjuk 5napos a menzeszed) te a 22.ciklusnapon vagy.. úgy egyszerubb mert mindenki igy irja. Egyszerubb szamolgatni is.

2016. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem keserednenk el ha nem jonne ossze, de nem is szeretnénk tenni ellene, mert orulnenk egy babucinak.:) Ezert mar sose vedekezunk. Napi 1-2x vagyunk egyutt védekezés nelkul. Vagy sikerul, vagy nem.:) Es most elegge furcsák a tuneteim, ezert fordulok hozzatok. Egyebkent holnap tesztelek is.:)
2016. júl. 6. 23:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Hoolnap? Negativ lesz.. vard meg mig kesik. Nezz Utana a temanak ovutol szamitva 14nap elkell teljen. Tehat pont mikor megkellene jonnie. Nyugalom.
2016. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha a menstruáció környékén volt petéd akkor lehet. Nem sok az esély de mással is előfordult. Nyugodtan tesztelj akár ma is, mert ha attól vannak ezek a tünetek mutatni fogja, ugyanis a tüneteket a hcg okozza. Amúgy meg olyan olcsó egy teszt nincs veszteni valód.
2016. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Csinaltam tesztet tegnap de negativ lett.

Szoval igy teljességgel nem vagyok terhes ? Koszonom az eddigi valaszokat :)

2016. júl. 8. 23:02
 9/18 anonim ***** válasza:
Huhaa.. Na várj vegyünk at néhány dolgot. A ciklusod a menstruáció első napjaval kezdődik. Lezajlik a menstruáció. Aztán a mentruacio első napjától számolva általában kb 13 nap múlva kezdődnek a termékeny napok de maga a megtermekenyules kizarolag peteereskor jöhet létre (ezt lehet nézni ovulacios tesztel) ha a kilokodptt pe
2016. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
(Bocsi véletlenül elküldtem de folytatom) tehat ha a kilokodott petesejt találkozik himivarsejttel (megtermékenyülés) ezt követi nehany nap múlva a beagyazodas. Na itt kezdődik a terhesség, ekkor kezd hcg.t termelni a szervezeted. Normalis ciklusnál a tesztjeid negativak lesznek meg a következő menstruáció előtti napokig, tesztelni leghamarabb a nem várt mensi napján érdemes (de ekkor egy érzékeny teszt reggeli vizeletből sem biztos hogy kimutatja) a tuneteidet nem tudo. Egyenlore mire vélni de a valasz a kérdésedre a mostani teszt meg azert negativ mert ha teherbe is esel/estél meg nem tudja kimutatni. Tehat a negativ teszt ellenére lehetsz terhes😉
2016. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!