Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a hőgörbér...

Mit gondoltok erről a hőgörbéről? A cikk-cakkozás utalhat hormonális problémára?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 7. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Húha tényleg össze vissza van. Én annyira nem értek hozzá de ha a ciklusoddal minden rendben van akkor szerintem nincs baj. De kérdezd meg az orvosodat ;)
2016. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre semmit, szerintem ovutesztelhetsz tovább. Úgy látom hosszú ciklusod van, amíg nem magas a progeszteronszint (itt még nem az) addig kilökődhet az a petesejt még. Úgy látom fent volt a hőd az előző ciklus végén, még ha ebben a hónapban ki is maradna az ovud nem kell rosszra gondolni, 1-1 hónap ovu nélkül előfordul szerintem mindenkivel.
2016. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 7. 12:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: akkor szerinted nem is volt ovum?mármint volt LH csúcs ez biztos,mert teszteltem,nyákom is volt igaz nem a tankönyvi tojásfehérje attól kicsit zselésebb (bocsánat a kifejezésért).Nem emelkedett meg eléggé a hőm?(az igazság az hogy digivel mérem mert eltört az analóg de egyszerűen nem kapok gyógyszertárba)Ma voltam 21. vérvételen is.
2016. júl. 7. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Huuu. Nekem akkor volt ilyen amikor cisztam volt.
2016. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Óh..hát remélem nem,pár hete voltam uh-n mindent rendbe találtak.
2016. júl. 7. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:

11:44-es vagyok, szerintem még nem. Az ovuteszt pont ezért nem jó magában, az LH lehet magas de ez nem garancia arra, hogy meg is történik az ovuláció. Ugye hőből látszik, hogy egyelőre még nem. Vagy ovu nélküli hónap lesz vagy később lezajlik rendesen az ovu.

Bár ha lázmérő kavar van akkor lehet csalóka is a görbéd.

2016. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Meddig kellene felmennie hogy mutassa a repedést?Ez az első hónapom amit mérek innen a sok bénázás :) a lázmérőkavarra gondoltam én is,meg a ciklus első felében nem mértem tisztességesen ott ugye kimaradt pár nap.
2016. júl. 7. 22:30
 9/9 A kérdező kommentje:
25,5nmol/l lett a progeszteronom,szerintem ez nem rossz eredmény :)valószínű akkor a lázmérő lehet a ludas
2016. júl. 8. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!