Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek 5honapos terhes...

Lehetek 5honapos terhes normalis mensivel? 4-5 honaposan milyen jellegzetes terhes tunetek vannak, amik biztos h utal ra?

Figyelt kérdés
A mensim a szokott idopontban jon meg szokott mennyiseg, darabkas, es ugyanugy a szokasosan gorcsol. A melleim nem nottek, nem volt semmi tunetem. Viszont a hasam nagyobb es nem tudom h ez lehet azert mert hiztam vagy terhes vagyok, plusz vizelesi ingereim vannak, es sokszor csak ram jon h pisilnem kell es nem jon semmi. Illetve a pisiltem akkor utana meg erzem h kell pisilnem de csak elakadva jon par csepp. Ha el is mulik a pisiles erzes akkor is meg jon par csepp.

2016. júl. 8. 04:38
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem irni h mikor a mensis naptar szerint tuszo repedesem van, azon a napon mindig szur a hasam abban az idoszakban csak azon a napon.
2016. júl. 8. 04:41
 2/25 A kérdező kommentje:

[link]


Kep a hasamrol. Ezert nem tudom h terhes vagyok-e vagy csak meghiztam.

2016. júl. 8. 04:56
 3/25 anonim ***** válasza:
Ez nem egy 5 hónapos terhes has.. nem vagy felfázva?
2016. júl. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az a kérdező, aki állandóan azt hiszi, hogy terhes, és semmit sem lát az orvos?
2016. júl. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Pedig neten ilyen hasakat ad ki 5 honapos terhesre:c meg januarban volt valami vese problemam amire antibiotikumot kaptam es az felfazas miatt volt, de nem vagyok most felfazva.

Utolso valaszolonak: nem, nem en vagyok. Ez az elso ilyesfajta kerdesem.

2016. júl. 8. 05:30
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez nem terhes has.
2016. júl. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem lenne célszerű venni egy terhességi tesztet, illetve elmenni nőgyógyászhoz?
2016. júl. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem csak híztál. Kizárt, hogy rendszeres mensivel terhes legyél.
2016. júl. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenetes javaslatom lesz: csinálj egy terhességi tesztet. Ha pozitív, akkor terhes vagy, ha negatív, akkor nem. Mindkét esetben menj orvoshoz. Első esetben a terhesgondozás miatt, második esetben pedig, hogy megnézzék nincs-e valamilyen húgyúti fertőzésed.
2016. júl. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ember, 500 Ft egy terhességi teszt...

Kezdj el mozogni és plusz munkát vállalni, akkor nem lesz időd hülyeségeken agyalni.

2016. júl. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!