Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy néz ki jól felfáztam....

Úgy néz ki jól felfáztam. Jövőhéten nem kellene megjönnie. Mit szedhetek, ha netán jön a baba nem akarok ártani neki? Másfél éve várjuk.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is sokszor előfordult. Kicsit drága de azóta én ezzel tartom karban a hólyagom is.

Tőzegáfonya kapszulát vegyél, és rengeteget igyál!

Fertőtlenítő hatása van. Én ha érzem, hogy egy kicsit is fura, már estére veszek be, és éjszaka rendbe tesz, de ha már megvan a baj hosszabb ideig kúraszerűen kell szedni.

2010. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként bármit szedhetsz még antibiotikumot is hiszen nem is biztos,hogy terhes lettél,vagy ha igen az a sejtecske megtapad ugyan a méh falában de még semmilyen összeköttetésben nem áll az anyai szervezettel,nincs méhlepény és nincs köldökzsinór.(azok csak a 12 hét végére fejlődnek ki)

Viszont ha csúnya a felfázásod és nem lesz kikezelve azzal viszont árthatsz a sejtcsomónak,egy apró kis fertőzés is vetélést okozhat.Márpedíg felfázásnál felszálló fertőzés áll fenn.

15+5 hetes kismama.

2010. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam a háziorvosnál semmi kórosat nem talált a vizeletemben. Nem tudom mi lehet akkor. Ég viszket, de semmilyen folyásom nincs. Neugranormonnal kenem és enyhül a probléma.
2010. ápr. 15. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok.

Ha megfogadsz egy tanácsot ne házi orvoshoz menj ezzel a problémával, hanem a nőgyógyászodhoz, vagy urológiára.

Tüneti dolgokat kikezeli a háziorvos is de másra nem igazán jó. Nekem lelki ismeretes orvosom van (nőgyogyó)

és mikor már többedszer mentem, mert visszatérő probléma volt csinál tenyésztést vizeletből ahol kiderült, hogy e-coli baktérium fertőzésem van ami mindig elszaporodik, a legnagyobb óvatosság, tisztálkodás ellenére is. Hál Isten úgy néz ki rendbe jöttem.

2010. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne gyorstesztel nézesd(ha úgy nézték),hanem laborba kérj beutalót,hogy ott nézzék meg milyen bacik lehetnek.Gyorsan el kell kapni a fertőzést nehogy úgy járj mitn én(szövődményes hólyagygyulladás immár 3éve..).Ami még lehet és nem mutatják ki:gomba fertőzés.Ez inkább csak akkor ha már voltál felfázva,kaptál antibiotikumot és emiatt a hólyagban túlszaporodnak a gombák.Ezt viszont leginkább tükrözéssel lehetne megmondani.Jobbulást és utána mihamarabbi babásodást:-)
2010. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!