Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás vagyok (tavasztól...

Allergiás vagyok (tavasztól az első fagyig kéne szednem rá a gyógyszert) így, hogy jön a baba nem szedek rá semmit. Rengeteget tüsszögök és folyik az orrom, nincs valami amit szedhetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat,hogy mit javasol.
2008. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyanebben a cipőben járok. A doki nem fog javasolni semmit, mert a legtöbb szer nem szedhető terhesség és szoptatás alatt. Én egyenlőre tűröm, bár javasolták, hogy menjek el homeopatához mert a homeopátiás szerek szedhetőek terhesség alatt is. Lehet én is kipróbálom.
2008. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, menj el homeopátiás patikába, és ott a gyógyszerész rengeteg minden fog tudni ajánlani! A golyócskától a spray-ig, nagyon sok minden van!

Nekem a Lufeel spray vált be! Ez is homeos...

Tényleg menj patikába, ne szenvedj, mert nagyon rossz...

2008. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Keresek homeopátiás patikát.
2008. máj. 15. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek tudok segítséget ajánlani, aki ilyen gondokkal kűzd.

Nekem allergiából fejlődött asztmám van. Mióta iszom az FLPs Aloe Vera gélt, semmi bajom nincs.

Egy hétre kórházba kerültem, ahova nem vittem be, ugyanúgy előjött minden tünetem, majd meghalltam. Itton hétfőn elkezdtem megint inni, szerdán már semmi bajom nem volt. Ha nem velem történik, el sem hiszem, hogy így hat.

A termék nálam beszerezhető, szivesen postázom is, sok más terhesen szedehető és babáknak adható szerrel együtt, melyek kezelésre is jók, de elsődleges céljuk a meglőzés (én pl nem fogok lázcsillapítót és örcseppet adni a babámnak, hál a a természetes alapanyagu termékeknek.-)

2008. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kell úgy félni a gyógyszerektől,mert Magyarországon csak 8 db. magzatkárosító gyógyszer van,a többi ártalmatlan.Szerintem nyugodtan szedjed a gyógyszereidet.Én is végig gyógyszert szedek a terhességem alatt.Nem szabad fölöslegesen semmivel sem szenvedni,mert az ugyanúgy ártalmas a babának!
2008. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!