Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » érzett már igy valaki?

érzett már igy valaki?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk. Múlthónap 29én volt ovum. Elötte pedig termékeny napjaim amikor tudunk együtt voltunk. Két napja folyásom van ilyen tojás fehérje állagu. Tegnap épp hogy valami. De ma erősen volt tisztaságibetétet kellett beraknom. Azt hallottam hogy ez lehet a beágyazodástól. Esetleg volt igy valaki?

2016. júl. 8. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkabb menzesz elott par nappal jelez babât. Ovu miatt nem hiszem h lehetne mert azota 9nap is eltelt.:)
2016. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg a beágyazodás 9-10nap mire megtörténik ahogy olvastam ezért gondoltam. A mensim álltalában egy két napot vagy késik vagy késöbb jön meg.
2016. júl. 8. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont így voltam, mint te. Ovu után nagy mennyiségű vizes folyás,amilyet még nem éreztem.

Egy hete csináltam tesztet, pozi lett két nappal a nemvárt előtt. :))

Drukkolok!

2016. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó gratulálok :) és köszönöm :) remélem nekem is össze jön. Néha szúrkál a hasam alja ez jelenthet valamit?
2016. júl. 8. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jé, nekem most ugyanez van!!! Mi is a hónap végén voltunk együtt, és sosem szokott ilyen vizes folyásom lenni....ennyi idővel utána pláne. Kérdező, majd irj már, ha van eredmény!!
2016. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!