Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív vagy csináljak új...

Negatív vagy csináljak új tesztet? Többi lent

Figyelt kérdés

Ma vettem kèt tesztet, mert nem jött meg ès kèsett 5 napot a menstruációm, nem jött meg.

Az egyiket ma megcsináltam az negatív lett.

Viszont fèlek, hogy nem is kellett volna ma megcsinálnom, mert a dobozára az van írva, hogy kimutatja a 10 napos terhessèget. Ès az utolsó együtt lètünk hètfőn volt, azóta csak 6 nap telt el. DE azt is írja, hogy 1 napos menszesz kèsès után már kimutatható az eredmèny ès ezèrt csináltam meg, hiszen már 5 napja kèsik!!!

Voltunk együtt hètfő előtt is többször, vèdekeztünk minden alkalommal durex gumival, nem volt semmi baj, nem szakadt ki.

A másodikat megcsinálom majd csütörtökön akkor már meglesz a 10 nap. Csak idegesít, hogy nem jött meg ès nem bírtam vele várni.

Szerintetek jó az is amit ma csináltam? Megnyugodhatok? Nem szeretnèk gyereket, tanuló vagyok, 18 èves. Mindig vèdekezünk rendesen ès utána is mindig enged bele vizet a barátom megnèzi, h csepeg -e, lyukas -e.



2016. júl. 9. 13:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kèrlek emiatt ne piszkálj..

Ha anya erre tanított, hogy ne akkor ne. Èn sem szeretnèm ès soha nem is szerettem volna. Barátom sem szeretnè, hogy szedjem.

2016. júl. 11. 18:43
 12/14 A kérdező kommentje:
Megjött*.* 1 hetes kèsès után. :)
2016. júl. 12. 09:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne is válaszd a gyógyszert. Nekem a férjem nem "engedte" annó. Orvos és jól tudja mit beszél. A gyógyszertáraknak eladó...
2016. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, jól teszed, hogy óvszert használsz. És ne engedj késöbb se a fiúk óhajának, az óvszer a legjobb választás!

És ne nem ciki, ha anyukádra hallgatsz!

2016. júl. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!