Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 21. napján vagyok ma...

Ciklus 21. napján vagyok ma es nagyon furcsa dolgot tapasztaltam. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
28-29napos ciklusom van bar a legutóbbi 26napra jött meg. Szoval mostanaban egesz sok a folyasom, de ma kilogott belőlem valami nagyon nyulos íze olyan volt mint a takony:/ de nem egy vékony csíkban először meg is ijedtem. Az lehet spermium keveredett és milyen formaban távozott? Ma rettenetesen puffadt a hasam is, ugy neztem ki mint aki terhes es semmi nem segitett.. szeretnénk babát es kb minden nap V minden másnap egyutt voltunk. Ilyenkor mar lehet erezni ha tenyleg sikerült?
2016. júl. 11. 20:37
 1/7 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Szia. Az általad tapasztalt nyák és a puffadás az inkább az ovulációra utal. Lehet most hosszabb lesz a ciklusod. Bár a nyúlós nyák a szexuális izgalomtól is lehet, ezért szoktak figyelmeztezni, hogy nyákvizsgálatot ne szexuális izgalom után vizsgáljuk, mert megtévesztő. Egyebként ha most 28 napos a ciklusod akkor már 6-7 napja volt ovud, lehetségesek már enyhe tünetek.
2016. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Igazából nem érezhetsz még semmit.

Persze utólag, most, hogy pozi lett a tesztem, belelàtom azokba a napokba a tüneteket.

Aztán rájövök, hogy akkor is voltak tünetek, amikor megjött. Nagyon sok ilyen hónapon vagyok túl.

Drukkolok! Majd tesztelj a nemvàrt körül, és kiderül! :)

2016. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Ez épp a munkahelyemen volt ugyhogy nem voltam felizgulva :) hat minden esetre nagyon kíváncsi vagyok. Néha megjön érzésem is van.
2016. júl. 11. 21:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló neked pedig gratulálok a babahoz: )
2016. júl. 11. 21:45
 5/7 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
73%
Nekem a 7. Dpo-n kezdődtek a tünetek. Émelygés és mellfájdalom. Mindenki más akár már érezhetsz. A nyák előtte való napi együttlétből is lehet. Bárhogy is szorítok neked is.
2016. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma 24. Nap fájó duzzadt mellek, egy két parti is kijött. Es ami eddig még soha nem jelentkezett nálam a derekfajas.. tudom h még par nap es kiderül szerintetek jo jelek ezek?
2016. júl. 14. 08:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna megjönnie. csináltam egy tesztet de negatív lett igaz delutani pisibol. szerintetek? Esélyes még?
2016. júl. 18. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!