Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációra/fogantatásra...

Ovulációra/fogantatásra hatással lehet vajon egyszeri gyógyszerhasználat (Frontin)?

Figyelt kérdés
Kicsit szégyellem magam, mert igyekszem odafigyelni magamra, minden nemű gyógyszert nélkülözni. Fájdalomcsillapítót is csak akkor veszek be, ha már nagyon muszáj. Viszont tegnap este annyira felhúztam magam, muszáj volt elalváshoz bevennem egy szem Frontint (0,5 mg). Kb. pont az ovulációm napja/másnapja lehetett. Ugye nem csináltam vele bajt? Gondolok itt arra, hogy ez miatt nem fog összejönni. Kérlek nyugtassatok meg. :(
2016. júl. 12. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, nem fogamzásgátló. Mire beágyazódik addigra már a Holdban sincs belőled a hatóanyag.
2016. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, 2 nap alatt ez kiürül. Inkább az miatt kezdtem el parázni, nehogy ez miatt ne kerüljön sor beágyazóadásra. Annyira bánt a dolog. :( Ha beágyazódásnál tartanék a ciklusban, eszembe nem jutott volna bevenni. Így úgy voltam vele, úgyis csak ovuláció van, biztosnem okoz gondot. Most meg azon agyalok, mi van, ha mégis. Például néha képesek ezek a gyógyszerek megemelni a Prolaktin szintet (ezzel gátolva a teherbeesést). De hát gondolom nem egy szem fogja tartósan megemelni. :/
2016. júl. 12. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz . Tudod mivel lesz baj? Azzal h annyira stresszelsz, hogy most bizony a hormonjaid "tudjak" h ilyen stresszes vagy ezert nem alkalmas az idopont a teherbeesèshez. Ne gyogyszerrel kezeld. Inkabb old meg a gondjaid. Aztan johet a baba.
2016. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!