Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Ha valaki teherbe...

Csajok! Ha valaki teherbe esik szedhet-e nyugtatót? (frontin) árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem ajánlott szedni. Árthat főleg az elején és a végén
2011. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

megnéztem a tájékoztatóját,az első 3 hónapban tilos.

Fejlődési rendellenességet okozhat

2011. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
MIért kellene nyugtató, mondd el mi a baj azért vagyunk itt, hogy segíthessünk. Legalábbis én azért.
2011. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne szedj!
2011. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes amikor én 27 hetesen a kórházban voltam, nekem frontin-t adtak a szívfájdalmamra. :-) Mondjuk orvosi utasításra ... Szóval én orvos megkérdezése nélkül nem merném beszedni!
2011. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen,árthat.Be ne szedd.Igyál inkább valami nyugtató teát.
2011. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy az a hölgy aki nagyon sok sértő kommentet kapott mert hihetetlenül buta kérdést tett fel és azt gondolta, hogy itt valami weborvos rendel?:-) A neved ismerős ... Te kérdezted azt, hogy ha június 11-én szeretkeztetek -e a pároddal akkor lehet -e baba? Tehát még azt sem tudod, hogy terhes vagy -e ...
2011. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de-de már meg is találtam ... ( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. már nem azért de nekem úgy tűnik, hogy Veled valami tényleg nincs rendben, elég furcsa vagy ... Miért vállalsz babát, vagy miért szeretnél babát vállalni ha valami nincsen rendben az életedben? Vagy az egészségeddel? Ezzel a babának ártasz a legtöbbet! Ne egy lelki válság közepén akarj családot alapítani! Vagy más okból van szükséged nyugtatóra?
2011. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
először készülj fel a terhességre és majd utána akarj babát csinálni.
2011. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, Te nem Hódmezővásárhelyi vagy???
2011. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!