Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor és hova menjek el orvoshoz?

Mikor és hova menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Holnap fogok a családdal 3 hónapra Németországba utazni,a párommal most hétvégén voltunk együtt és az a kérdés merült fel bennem,hogyha teherbe estem és kint fogom tapasztalni a jeleit,hogy akkor ott menjek el orvoshoz vagy pedig nyugodtan megvárhatom az októbert és elég lesz itthon is. Bocsi ha buta kérdés,csak ezen gondolkoztam tegnap,és kiváncsi vagyok a véleményetekre,vagy akár olyan véleményére is akivel történt ilyen.

2016. júl. 14. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha most "készült" a baba, akkor 3 hónap múlva már késő a 12 hetes (eléggé fontosnak tartott) vizsgálatokhoz. Szóval ha kiderül, hogy siker van, akkor el kellene menni kint orvoshoz.
2016. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne várj októbetig! Ha jól beszéled a nyelvet keress ott egy orvost
2016. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez a baj,hogy nem beszélem jól a nyelvet de akkor majd szólni fogok valakinek hogy kisérjen el.


Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 14. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kereshetsz a neten magyat orvost.

Én Belgiumban élek, és itt van magyar nőgyógyász (meg mindenféle szakorvos persze).

Úgy már nem érdekes a nyelvi probléma.

Nálam is az a gond, hogy angolul beszélek, de nem annyira jól, hogy az orvosi dolgokat megérteném, vagy meg tudnám magyarázni, mi a bajom, kérdésem.

Szerintem is sok várni októberig, ha közben nem tudsz hazarepülni egy-két napra.

2016. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Münchenben van egy magyar orvos. Van lagan rendelese. Nem olyan veszes az ar. Ot is keresheted ha a kozelbe laksz. En 100 km t utazok hozza mindig.
2016. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2016. júl. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!