Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig él a spermium a...

Hány napig él a spermium a hüvelyben?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg 5 napig eletkepes!:)
2016. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy Discovery-s, fogantatásról szóló dokumentum filmben én is 5 napot hallottam. Ott arról volt szó, hogy képesek felérve a petevezetőben inaktív állapotban "szunnyadni" és a petesejt kiszabadulásakor bizonyos anyagok hatására újra "életre kelnek". Nem megfelelőek ezek a kifejezések, de én így fordítottam le fejben :)))
2016. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. Vagyok! En is igy tudom ahogy le irtad :D a forditas nekem is igy jott le mikor hallottam :D
2016. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha mondjuk kedden voltunk együtt , de pénteken van peteérés akkor a keddi ,,cucc,, még jo lehet ? :-) :-P
2016. júl. 14. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3 nap múlva még nagyon is jó lehet, nem hiába ajánlják, hogy az ovu előtt 3 nappal már érdemes "tenni" a cél érdekében.

Egyébként nem a hüvelyben, hanem a petevezetőben. A hüvelyben rövid úton elpusztulnak azok, akik nem jutottak fel a méhszájon.

2016. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. júl. 14. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:

5nap az csak ritka nagyon ritka esetekben van..sztem azert mondtak mert lehetseges.

Altalaban 72òra. Ami tenyleg âtlag.

2016. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

Ha nagyon optimális minden körülmény, akár 5 napig is élhet de ahhoz tápláló nyák kell, kedvező hüvelykörnyezet erős spermium ...stb..


Azért 2-3 napig életben szoktak maradni, de az 5 nap sem lehetetlen.

2016. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!