Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos és a terhesség 6 hónapon...

Pcos és a terhesség 6 hónapon belul sikerult?

Figyelt kérdés
Pcos vagyok-Sajnos!!!Duphaston-t szedek rá,aminek a szedését,ha befejezem 2-3napon belul(28.napon)bekovetkezik a menzi.De most valami nagyon más!!!28.napon vagyok!Menzi nincs(remélem nem is lesz 9hónapig),de belul azt érzem,hogy terhes vagyok,álmodtam pozitív tesztel tegnapelott,tudom ez kevés,de van más is:iszonyatosan sokat járok pisilni-nem ismerek magamra,és ma meg már annyira feszul a hasam,mintha fel lennék puffadva,ma 2x is azt hittem megjott,de hál´istennek nem,a hangulatom is nagyon jó,pedig menzi elott rossz kedvem szokott lenni.Tapasztaltak segítségét várom:Szerintetek ez lehet terhesség ????Annyira bízunk benne,hogy az!!! :o)
2008. szept. 28. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért majd tesztelj egyet, de minden esély meg van rá, hogy babás vagy.Szívből kívánom, hogy az legyél!
2008. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tapasztalt, de a tüneteid alapján lehet baba. Őszintén szurkolok nektek hogy sikerüljön.
2008. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Holnapután tudok csak tesztet venni :o( Jajj,nem tudom mi lesz az erdemény de itt valami más nekem! Most is úgy érzem korbe tudnám futni a világot annyi a ,,boldogság hormonom,,

Mondtam is a férjemnek,hogy nem tudom minek orulok ennyire,mikor józan ésszel tudom,hogy itt még semmi sem biztos! Itt már nem lehet menzi!!!!!!!!!!

2008. szept. 28. 20:11
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a szurkolást! :o)
2008. szept. 28. 20:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is kívánom teljes szívemből hogy baba legyen!;)

Ird meg hogy mi az eredmény,jo?

2008. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom.Jelzek mindenképpen!!!
2008. szept. 28. 20:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is pcos vagyok! Ugyan így érzek ahogy Te! sok pisi, puffadás de közben mégsem kell "eresztenem" (csak keveset) mint mikor az ételtől vagyok puffadt, hol izzadok hol nem, és megjön érzésem van meg szurkál is a hasamnál...

Nagyon szorítok Neked, és remélem hogy sikerült Nektek!!!!

Simán lehet hogy a baba miatt vannak a tünetek!!!

Írj hogy mi lett! Ezzel reményt adsz pcos sorstársaidnak!

2008. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is pcos vagyok és várom én is az eredményedet, mert csak a pozitív tapasztalatok rángatnának ki engem is a mélyből. szorítok neked, mert tudom milyen érzés, mert én is a kimaradó menszire vágyom, de nem a pco miatti csúszásokat!sok sikert! írd meg légyszi az eredményt!
2008. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a szurkolást! 29.napon(ma)ESTE csináltam tesztet-negatív lett! Pedig érzem,hogy baba lesz! Lehet ez a 29.nap(és esti vizeletbol)még korai volt.2-3 napig várok és ha nem lesz menzi,akkor csinálok ismét tesztet. Szorítsatok!!!
2008. szept. 29. 22:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok neked nagyon....

Mi lett a másik teszt eredménye???

2008. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!