Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos és a terhesség 6 hónapon...

Pcos és a terhesség 6 hónapon belul sikerult?

Figyelt kérdés
Pcos vagyok-Sajnos!!!Duphaston-t szedek rá,aminek a szedését,ha befejezem 2-3napon belul(28.napon)bekovetkezik a menzi.De most valami nagyon más!!!28.napon vagyok!Menzi nincs(remélem nem is lesz 9hónapig),de belul azt érzem,hogy terhes vagyok,álmodtam pozitív tesztel tegnapelott,tudom ez kevés,de van más is:iszonyatosan sokat járok pisilni-nem ismerek magamra,és ma meg már annyira feszul a hasam,mintha fel lennék puffadva,ma 2x is azt hittem megjott,de hál´istennek nem,a hangulatom is nagyon jó,pedig menzi elott rossz kedvem szokott lenni.Tapasztaltak segítségét várom:Szerintetek ez lehet terhesség ????Annyira bízunk benne,hogy az!!! :o)
2008. szept. 28. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Teszteltél ma? Én vagyok az egyik válaszoló (sorstárs)! (aki sokat írt!)

Írj!!! Tiszta szívből nagyon nagyon szorítok!!!!

2008. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! A héten teszteltem +at! Így van remény!!! Tényleg írd meg hogy mi lett!!!
2008. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most élem a nehéz napjaimat,menzi lett! Kivagyok idegileg,meddig lehet ezt bírni??? :O((
2008. okt. 9. 08:54
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! egyik sorstársad vagyok, aki szurkolt érted! nagyon sajnálom, és mindannyian, mert ki tudtál volna mindenkit zökkenteni a mélyből. együtt érzek veled, mert én is teljes padlón vagyok emiatt már egy ideje.és innentől hova tova? mert azt hallottam, nekem az orvosom azt mondta ha 3 hó alatt se sikerül a baba, akkor műtét.azért én drukkolok neked, és minden sorstársnak!
2008. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!