Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam orvosnal, nem latott...

Voltam orvosnal, nem latott semmit. Azt irta a papiromra, hogy jokora tyuktojás nagyságu méh gravid jellegű, endometrium 12mm. Azota a has szurkalas alabb hagyott, nagyon sokat eszem. Lehet hogy ez a terhesség jele?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 19:18
1 2
 1/11 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
100%
Ennél kicsit többet kellene tudni. Mikor volt az utolsó menstruációd? Mióta érzel szurkálást? A has szuros érzése lehet petesejt növekedés miatt, ovuláció miatt, beágyazódás miatt és menstruáció előjele, de lehet akár gyulladás is
2016. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Junius 5.en volt utoljara menstruaciom, majd mikor kovetkezo alkalommal lennie kellett volna akkor csak 2napig volt minimalis verzesem gorcsok es darabok nelkul . Juli 24 a kovetkezo datum mikor kellene.
2016. júl. 14. 19:48
 3/11 A kérdező kommentje:
A ket napos verzes juni 29'30 an volt. A hasam kb. 4'5 napja szurkal hetfon volt egy halvany pozitib tesztem ezert mentem orvoshoz
2016. júl. 14. 19:55
 4/11 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Ha a június 29-et veszem semmit nem fog még látni, bár a június 5-höz kepest is uh-n meg nagyon pici lenne. Ha pozitív volt a teszted, bármilyen halvány is az terhesség nagy eséllyel. Orvossal legalább 6 hétig érdemes várni menszitől, mert akkor már szívhang is van.
2016. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszod! Nagyon szeretném hogy baba legyen! Reménykedem hogy igy is lesz.
2016. júl. 14. 20:23
 6/11 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Szorítok neked:)
2016. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a 'gravid jellegű' az azt jelenti, hogy terhesség lehetséges. a gravid az a terhesség ha jól tudom.
2016. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Igen, terhességre utaló. 12 mm-es belső résszel. Ebből meg barmi lehet, 2 hét múlva kiderül:)
2016. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igy van! :) Remélem baba van a dologban! Mindenkeppen megirom majd a fejlemenyeket! Köszönöm!
2016. júl. 14. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt múlt héten. Pozitív teszt után egy csepp vérzés miatt rohantunk az ügyeletre. Nem láttak csak megvastagodott nyálkahártyát, és azt írták hogy gravid jellegű, tyúktojásnyi méretű a méhem. Kaptam utrogestant, de sajnos ennek ellenére megjött a menzeszem, és újra negatív lett a tesztem.

Remélem te nem jársz így. A jelek szerint baba lakik a pocidban. Drukkolok.

2016. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!