Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Kétségbe estem. Gyors...

SOS. Kétségbe estem. Gyors vvalaszokat varok. Lehet hogy terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem múlt hónapban nem jott meg, egy het késés utan csinalt egy tesztet, ami negatív lett, megy egy het mulva el ment orvoshoz, de az orvos semmit nem latott. Azt mondta várjon amig meg jon. Ebben a honapban menszesz helyett 6napig nagyon kicsi rózsaszín és neha piros ,feher folyasa volt, meg barna is de csak par csepp es nem tartott egesz nap . Lehet hogy terhes? Nem lenne baj egy baba :)

2016. júl. 14. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Csináljon még egy tesztet és menjen el orvoshoz, mert a kis rózsaszín vérzés sem normális. Jobb biztosra menni, hogy minden oké -e
2016. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hanem lenne baj, akkor nem lennél kétségbe esve. amúgy kihagytad a legfontosabbat, hogy védekeztetek-e.
2016. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Gondolom messze nincs 18 eves.

Rendszertelen a menzesze. Es zavarognak a hormonjai. Ha vedekeztetek biztosan nem lett terhes!!

2016. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Mitől estél kétségbe??

Ha nem baj,akkor higgadjál le! :-D


A barátnőd lehet-e terhes? jah persze,a barátnőd...és még a folyását is figyeled,hagyjuk már!

2016. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem.. Nem a folyását figyelem csak mindent meg beszelunk. Nem olyan par vagyunk akik csak dignak es kesz.. Egyebkent azert estem kétségbe mert ha nem terhessegrol van szo akkor mi másról? Es amint irtam nem lenne gond egy baba. Nem vedekeztunk. 18 évesek reg el múltunk, ertelmes valaszokat varok es az eddigieket koszonom
2016. júl. 14. 21:11
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha értelmes választ szeretnél,tedd már meg,hogy legalább két mondatot értelmesen megfogalmazol!

Az első mondatot sem értem,mit jelent ez: " A barátnőm nem múlt hónapban nem jott meg, egy het késés utan csinalt egy tesztet, ami negatív lett, megy egy het mulva el ment orvoshoz, de az orvos semmit nem latott.

2016. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Telefonon a billentyűzet miatt nem irok helyesen, emiatt elnezest kerek.
2016. júl. 14. 21:26
 8/14 angelika balazsova válasza:
Hat hogy oszintel legyek nagyon szivesen segitenek de en is ebbe a cipobe jarok
2016. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Es ti teszteltetek mar?
2016. júl. 14. 21:39
 10/14 angelika balazsova válasza:
Igen es negativ lett nekunk is
2016. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!