Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Kétségbe estem. Gyors...

SOS. Kétségbe estem. Gyors vvalaszokat varok. Lehet hogy terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem múlt hónapban nem jott meg, egy het késés utan csinalt egy tesztet, ami negatív lett, megy egy het mulva el ment orvoshoz, de az orvos semmit nem latott. Azt mondta várjon amig meg jon. Ebben a honapban menszesz helyett 6napig nagyon kicsi rózsaszín és neha piros ,feher folyasa volt, meg barna is de csak par csepp es nem tartott egesz nap . Lehet hogy terhes? Nem lenne baj egy baba :)

2016. júl. 14. 20:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Dukkolok hatha baba van a dologban :)
2016. júl. 14. 21:48
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha talan megsem terhesség lenne, mi mas lehet a baj?
2016. júl. 14. 21:57
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem baba akkor hormon zavar.. De nyugi nekem is ilyen volt 38 napi késésnél lett pozitív a teszt előtte csak hómező. A doki 5 hetes terhességet állapított meg. Azért drukkolok nektek. 22 N 14+5 hkm
2016. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük :) jövő héten veszünk egy tesztet, hatha
2016. júl. 14. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!