Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetek de mégis...

Terhességi tünetek de mégis negatív a teszt?

Figyelt kérdés
Még szoptatok nem menstruálok. Tüneteim: nagyon fàj a hàtam,mellbimbóm érzékeny és bebarnult eres lett. Bővebb tejszerű folyàs,magasabb testhő,ingerlékeny vagyok. Sokat fàj a fejem. Valamelyik reggel majdnem hànytam az olajszagtól. (Tehàt sok van) Mégis mikor kellene tesztelnem? Ma délutàni teszt negatív :( Adnàtok tippeket?
2016. júl. 11. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nègy hetet kèsett a havin,mire kimutatta a teszt,hogy terhes vagyok! :) Ès nekem is minden bajom volt,hànytam,fàjt a mellem,stb-stb..szóval a negatìv teszt nem jelent mèg semmit...ha nem jàrtam volna ìgy,hogy4hèt kèsès utàn mutatta a teszt a pozit azt mondanàm nem vagy terhes,de igy azt mondom türelem,ès ha van ott valaki elöbb vagy utòbb mutatja a teszt.Csak ne görcsõlj rà! :)
2016. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazàból az jutott eszembe hogy a csalàdomban van több ikerpàr is és àllítólag az ikresek hamarabb érzik a terhességet.... kicsit hűha lenne :)
2016. júl. 11. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha nem menstruálsz, akkor elég nehéz elkapni a megfelelő időpontot a teszteléshez, viszont gondolom ha délutáni teszt negatív, akkor még nincs annyi HCG a szervezetben, hogy kimutassa, ha netán terhes vagy, így mindenképpen érdemes 2-3 nap múlva újra tesztelni, de reggeli, koncentrált vizeletből.

Viszont az is lehet, hogy szimpla hormonzavar okozza a tüneteidet és nem terhesség.

A hátfájást okozhatja az is, hogy elfeküdted, vagy olyat csináltál, amitől megfájdult, a fejfájást front, vagy éppen ez a meleg is okozhatja, minden mást pedig a hormonok is okozhatják.

Szóval azért nem élném bele magam a helyedben, de egy ismétlést mindenképpen megér a dolog.

2016. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!