Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal mensi előtt tesztelte...

KingaG0801 kérdése:

2 nappal mensi előtt teszteltem ami pozitív volt. Mensi napján negatív vagyis ma július 15. Viszont még nem jött meg. Enyhe görcsnek nevezhető valamit érzek vérzés elég kevés. Csak szimplán kíváncsi vagyok ki mit gondol erről? Szeretnék babát.

Figyelt kérdés
Az enyhe görcsös valamik egész nap hol érzem hol nem. Az enyhe vérzés így estére jött kicsit.

2016. júl. 15. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan teszttel teszteltél ma mint 2 napja?

Egyik lehetőség, hogy a mai teszt nem olyan érzékeny és nem mutatja még ki de terhes vagy. Ebben az esetben ha ez bebizonyosodik mielőbb menj orvoshoz, mert az enyhe vérzés sem okés.

A másik lehetőség, hogy elindult valami, volt egy koraterhességed amit kimutatott a teszt de sajnos nem tudott jól megtapadni és ki is jön a mensivel, ha nem teszteltél volna korábban akkor nem is tudnál róla.

2016. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ugyan az a teszt volt. Azért is teszteltem hamarabb mert persze türelmetlen voltam kicsit meg mostanában ugyan úgy szokott lenni enyhe görcsök meg némi rózsaszínes vérzés de az csak nagyon kevéske.
2016. júl. 15. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hete jártam én is így, nekem késve, de megjött, nincs baba.
2016. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nekem is megjött úgy hogy valószínű nem maradt meg a baba. Nembaj. Azért még nem adjuk fel.
2016. júl. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!