Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés ezután jön?

Peteérés ezután jön?

Figyelt kérdés

Akik jártasak e témában, és van kedvük, segítenétek?

Melyik a biztosabb tünet a peteérésre? 10. ciklusnap körül volt bővebb folyásom, 13-14. napon a jobb oldalamon szurkált, 15. napon pedig a bal oldalon és a 15. napon 35-re leesett a reggeli hőm. Előző nap még 36 volt. Ez van a mai nap. A bal oldalon még mindig érzem a szurkálást. Ezek szerint, ha a 13. nap estéjén együtt voltunk, és a mai nap is együtt vagyunk, akkor szerintetek melyik az esélyesebb együttlét? Illetve, lehet, hogy csak a szurkálás elmúlása után lesz tüszőrepedés? Mivel ma reggel 35 volt a hőm... de ez már a 15. nap.


2016. júl. 17. 14:17
 1/3 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Szerintem így 16-án volt pvud a leírtak alapján. A közelebbi együttlét az esélyesebb.
2016. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, csinálj ovutesztet!!!! én hömérőzők meg nézem a méhnyakot is de van h nem lehet eltalálni, kell hozzá a teszt is! Pl nekem már 3 napja puha a méhnyakom de nem hiszem hogy 3 napja ovulálnék... a nyákom sem olyan, söt sosem volt igazábol olyan mint a könyvekben mégis már voltam terhes hajrá :)
2016. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, nem vagyok jártas az ovutesztben, de akkor utána olvasok, köszi!
2016. júl. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!