Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt szedése után...

Clostilbegyt szedése után mikor van peteérés ha vérzéstöl függetlenül szedtem?

Figyelt kérdés
Lehet érdekes lesz a kérdésem. Nekem nagyon rendszertelen a mensesem, ezért a baba sem jön össze. Most kaptam először clostilbegytet és mivel nem volt vérzésem ezért bármikor elkezdhettem szedni. Igy hogy nem a vérzés valahanyadik napján kezdtem el szedni , hànyadik nap várható a peteérés szerintetek? Illetve sikerülhet e már rögtön az első ilyen clostil os hónap után a teherbeesés?
2016. júl. 10. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt arra kaptad, hogy megjöjjön. mert ha nincs soha ovud, akkor sosem menstruálsz. szerintem első körben már az is siker lenne, ha egyáltalán lenne ovud. amúgy meg ezt nem lehet megmondani, vegyél ovutesztet és vezess hőgörbét, azok megmondják.
2016. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát elvileg meg kellett volna hozatni a mensidet előbb. Kell az ovuteszt és a hőgörbe is, mert pl nekem mindíg máskor volt vele. Nekem egyáltalán nincs peteérésem már egy ideje és nekem volt ,hogy 17. nap volt peteérés és volt hogy 24. nap még clostyval is.
2016. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Tévedés, h nincs menstruáció, ha nincs peteérés. Èn kb 6 hónapot hUztam le úgy, h 48-50 napokra jött meg, a korábbi 35 helyett. Nekem szülés után nem állt vissza. Viszont az első clostys hónap peteérést eredményezett a 21. napon, ami nálam korábban a normális volt, ugye 35 napos ciklussal számolva. Szerintem mindenképpen meg kellett volna várni a vérzést, de ami még ennél is jobb lett volna, utánajárni az okoknak. Így most elég nehéz lesz kifigyelni, ráadásul ha pl " csak" egy progeszteronhiány okozza, akkor gyógysszer kell ahhoz is, h a baba megmaradjon.
2016. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell menned ultrahangos peteérés követésre?
2016. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Azt mondta a doki h augusztus első hetében menjek vissza. Amúgy e hónap 5.én kezdtem el szedni
2016. júl. 13. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is 6án kezdtem szedni.Nekem akkor volt a ciklus 5.napja.Tegnap voltam uh-n.Hétvégére várható ovu,de pénteken még mennem kellene megint uhra,hogy tuti e.

Marad az ovuteszt meg a hőmérő.

2016. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia.

Szerintem nem jó a dokid. :-(

A clostit a menszes 2-3. napjától szokták szedetni, ha nincs vérzésed előbb annak elmaradásának az okát kell megtalálni. Erre is van gyógyszer. Hormon laborod volt? Mi alapján írta fel neked a clostit? Felelőtlenség!!! uh követés nélkül szedni, hiszen cisztát okozhat.

Én is szedem (megelőzte egy alapos kivizsgálás)ezért tudok tanácsot adni! Megáll az ilyen dokiktól az eszem!!!

Mióta vagytok sikertelenek, mennyi idős vagy?

VÁLTS DOKIT!

2016. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok. Egy éve próbálkozunk . Már van egy gyermek, ő teljesen spontán fogant. Volt ultrahang előtte meg vérkép ott azt mondta a doki h nincs semmilyen elváltozás. Ezek után írta fel a clostit
2016. júl. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!