Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom a menstruác...

Holnapra nem várom a menstruációt. Számíthat ez az egy nap a tesztelés szempontjából?

Figyelt kérdés
Ma este csináltam Lilivel egy tesztet, mert semmi nem utal arra hogy holnap meg akarna jönni, gondolok itt a folyásra, ami nekem igencsak mérvadó szokott lenni. Elvileg a kimaradt mensi elsó napjától kimutatja a terhességet... Holnap már pozitív lene a teszt ha babám lesz?
2008. szept. 28. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég rendszeres a menstruációd, azaz általában minden hónap ilyen napján meg szokott jönni, akkor csinálhatsz tesztet, és szerintem pozitív is lenne, ha úgy lenne a helyzet. de ezer okból késhet is, de csináld meg, hogy megnyugodj.
2008. szept. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha csinaltal tesztet es negativ lett az sajnos masnap is negativ lesz!
2008. szept. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Elvileg ki kéne,hogy mutassa,de a Lilly engem is átvert.Számomra nem megbízható az a teszt.Javaslom tesztelj másikkal!Nekem 1 nappal előtte negatív lett jólehet szinte biztos voltam benne,hogy pozitív,mert a melleim iszonyatosan fájtak,már ott tartottam megyek nődokihoz a melleimmel,hogy vizsgálja meg,de gondoltam inkább veszek egy a patikában kapható tesztet és próba.Szerencsére,mert pozitív lett.Így már terhesség megállapításra mentem!Szurkolok Neked,de azért ne az én esetemből indulj ki.
2008. szept. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha már csak abból indulok ki, amit ezen az oldalon olvastam, akkor igenis sokat számíthat ez az egy nap. A Lily egyébként

szerintem sem egy jó teszt, nem mutatta ki a pozítivat nekem sem. 2 nap késés után is egy alig-alig látható csík volt nekem is. Szóval szerintem várj még egy kicsit, és egy másik fajta teszttel probáld meg újra, ha nem jön meg ma.

Szorítok neked!

Ja, és reggeli vizeletből csináld, lehet azért nem mutatta ki!

2008. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én azt olvastam hogy a lilly vagy lili teszt csak pár napos késésnél mutat pozitívat. Így ne add fel, nem véletlenül fáj a cicid! Ajánlom hogy vegyél másik tesztet, vagy ezt és pár nap múlva ismételd meg.

Szorítok és írj!

2008. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!