Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha idegeskedek hogy terhes...

Ha idegeskedek hogy terhes lehetek azért késhet a menzesz?

Figyelt kérdés
A barátommal párszor már szeretkeztem kb. Az elmúlt 2 hónapban 2x gumival es párszor nélküle, de mikor nélküle csináltuk, akkor mindig kivette belőlem mielőtt elélvezett volna. Lehetek ettől még terhes vagy csak folyton idegeskedek es ezért veképzelem magamnak? Am fogamzásgátlót nem szedek és a menzeszemnem kb. Holnap kéne megjönnie

2016. júl. 18. 12:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Csak 2 dolog:

1. Én személyesen nem tudok venni mer rögtöm megtudnák a szüleim

2. Mononukleozisom van ezért járok ultrahangra a májammal ezért kérdeztem azt is hogy ha a májammal megyek ultrahangra akkor azt észre veszik e és hogy ultrahangon hány hetesen latszik már meg...

2016. júl. 19. 07:22
 12/24 anonim ***** válasza:

Igen, lehetoleg latszik.

A terhességet már 4 vagy 5 héten is látják,ám még embrió nem igazán szokott lenni,csak petezsák,embrió a 7-8 héten látható már szívhanggal is. Kb 5 hetes lehetsz, bár ez attól is függ,hányadikán voltatok együtt védekezés nélkül.Ha sovány vagy,akkor elég hamar,mar 3 héttől esélyes hogy látszódni fog rajtad.Ha picit ducibb,akkor később.

2016. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam, 3 hónaptól.Előző vagyok.
2016. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én mikor utoljára voltam ultrahangon (olyam jún. 21 korul) akkor nem vettek észre semmit és akkor lehettem max 5 hetes ha terhes lennék
2016. júl. 19. 12:02
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor menj terhes ultrahangra,nem értem hogy nem vették észre
2016. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha akkor voltál 5 hetes akkor lassan két és fél hónapos vagy?És most jutott eszedbe h terhes vagy?Az szép,ám valamit nem értek.Már kétszer kellett volna NEM megjönnie.Most ugr
2016. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Most ugrott be?Bocs,elnyomtam.
2016. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy biztos terhes vagyok csak hogy max annyi lehettem akkor. És én csak odegeskedek hogy nem e lehetek terhes
2016. júl. 19. 13:29
 19/24 anonim ***** válasza:
oké,de ha terhes vagy,akkor még csak most ugrott be?ott a mensi,tunetek,minden.. hogy lehet valaki ennyire felelotlen..kerlek tegy meg valamit : ha most nincs gyereked,akk hagyd abba a szeretkezést mig el nem éred azt a szintet agyilag h lehet..
2016. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Képzeld csináltam tesztet és nem vagyok terhes és a menzeszem is azért nincs meg rendesen és azért késik mert mononukleózisom van és ez vele jár
2016. júl. 20. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!