Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszten mindig megjele...

Facelle teszten mindig megjelenik a szellem csik? Harmadik tesztet csinaltam es mindegyiken ott van egy feher csik. Kicsit bosszanto kar szamomra. Masoknak is volt ilyen? Eleg rossz ez a teszt azt kell eszre vennem.

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, én még nem láttam rajta sose!
2016. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Eleg regota es sokat hasznalom/ tam. Soha nem fordult elo
2016. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Eleg regota es sokat hasznalom/ tam. Soha nem fordult elo. A legjobb teszt !
2016. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szellemcsík???...
2016. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Feher csik. Szerintem az. Nem igen lattam meg ilyet. Ahol a masodik.csik lenne ott feher.
2016. júl. 18. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is kérdeztem a napokban,hogy száradási csík vagy pozi a tesztem?Nézd meg a kérdésem én tettem fel képet is.Én holnap ismétlek,mert nem hiszek még a tesztnek.Megint facellt vettem hát kiváncsi vagyok:)
2016. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Ha fehér akkor az csak a második csík helye. Száradási / szellemcsík . Képet nem tudsz feltenni ?


Az én privát véleményem, hogy az egyik legmegbízhatóbb teszt a facelle, sosem ad kételkedésre okot. Amikor ott a második csik (színes csík), akkor ott általában valami van.

Nagyon hosszú éveken keresztül tesztelgettem mint az örült, mert nagyon nehezen jött össze a baba. Mindig egyértelműen 1 csík volt rajta. még órákkal később sem lett semmi féle csík.


Amikor terhes lettem, akkor viszont már ahogy felszívta a vizeletet, megjelent halványan a második csík... és ahogy teltek a percek egyértelművé vált.


Úgyhogy én megbízhatónak tartom ezt a tesztet.

2016. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?:)
2016. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!