Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Rossz tapasztalatok szellemidé...

Rossz tapasztalatok szellemidézés terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok, itt a Gyakorin sokat olvasom, hogy ennek-annak ilyen meg olyan szörnyű élményei vannak a szellemidézéssel kapcsolatban. NEM akarok szellemet idézni, pusztán kíváncsi vagyok, hogy másokkal mi történt szellemidézés közbe/után. Faterom mesélte többször is, hogy régen, tini idéztek 4 barátjával szellemet, pontosan nem tudom hogy, de meg tudta mondani, hogy ki hány éves, meg, hogy XY zsebébe éppen ott hány szál cigi van, meg ilyenek. Azt is mesélte, hogy egy volt barátjának az egyik közeli ismerőse fiatalkorába egyedül csinált valami okkult dolgot, és olyat látott, amitől egy éjszaka alatt kifehéredett a haja. Azóta csak Lisztnek hívják... Erről a történetről ennyit tudok, pontosabb részleteket sajnos én se. Megjegyzem, faterom nagyon ellene van ezeknek az ezoterikus dolgoknak, horrort se néz semmilyen kategóriába.


Nektek ezzel kapcsolatba milyen negatív/pozitív élményeitek vannak? Vagy milyen történetet hallottatok ismerősöktől/barátotoktól/családtagotoktól/ismerősötöktől?



2015. júl. 23. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen összefoglalom. Ha tudod, hogy mit csinálsz, az hogyan működik és mi lehet belőle, valamint mi történik közben, akkor azt kapod, amire számítottál. A kontárkodás itt is érvényes. Attól, hogy tudod, hogy hol a szíved, még nem fogod tudni megműteni magad.
2015. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Szellemidezes kozben bebeszeled magadnak a hulyeseget..

Elotte levo nap halasz egy reccsenest es letojod. Szellemidezes kozben es utan hallasz egy recsenest es tuti szellem volt:D

Semmi nem fog torteni ha megcsinalod csak a kepzeletedben fognak lejatszodni a dolgok..

2015. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, persze, csak sokan tapasztalatlanul, teljesen dilettáns módon állnak neki és az ő tapasztalataikra vagyok kíváncsi. :) Amúgy nagyon össze-vissza írtam a kérdést, bocsi, csak siettem mint az állat. :D
2015. júl. 23. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

1. Apád szórakozik veled. Már csak abból tudni lehet, hogy fizikai képtelenség, hogy valakinek kifehéredjen a haja egy éjszaka alatt (ha csak nem aznap festette épp át).

2. Bár én nem igazán hiszek ezekben meg nem is igazán érdekelnek az ilyen dolgok, vannak ismerőseink akik elméletileg csinálták. Nekik "mindenféle" megmagyarázhatatlan jelenség történt a házukban később. Szerintem viszont inkább a magadnak való bemeséléshez lehet köze. Egy teljesen átlagos dolog mögé is belelátod azt ami valóban nincs is.

2015. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%
Démonidézést csak az csináljon, aki tudja mit csinál. Az, aki csak úgy szórakozásból akar idézni, annak nem ajánlom. Én mikor idéztem, tudtam mit csinálok. Így nekem nincs rossz élményem.
2017. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MR.X. ***** válasza:
72%
Higyjétek el, hogy teljesen valóságos az a dolog amikor valaki úgy megijed/sokk éri hirtelen, hogy megőszül pár másodperc alatt egész életére!!!
2017. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Nem léteznek ilyen baromságok csak a debil emberek zavarodott agyában.
2018. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!