Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lépések, rossz álmok, valakive...

Lépések, rossz álmok, valakivel történt hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem drogozok.És alkoholon se élek.A helyzet az ,hogy van egy pár élményem de kiemelek közülük 3-mat.Az egyik: Nagyon kicsi vagyok de emlékszem mikor egyedül aludtam kivételesen a szobába zárt ajtóval és hajnali 3óra fele felriadtam a semmitől ting ..felkeltem .Próbálta vissza aludni amikor éreztem ,hogy valaki néz a sötét szoba végéből, majd össze szorult a melkasom.Elfordultam ,fejemre húztam a takarót és próbáltam nagyon gyorsan elaludni.És akkor elkezdtem hallani a lépteket.A szőnyegünk olyan volt ,hogy halottad nagyon ha valaki lépked rajta csiszatolódik is.És lassan jött és uristen nagyon féltem egyre közelebb voltak a léptek ,nem mertem megnézni fejemen maradt a takaró és akkor hirtelen abba hagyta és megfogta valami a fejemnél a takarót és lehelt eggyet.Na ekkor sikítottam mint az állat ,sírtam anyuék bejöttek felkapcsolták a lámpát és vége lett.Persze leüvöltöttek ,hogy itt semmi sincs minek sikítok meg ezért felkelteni őket pf...aztán a másik durva dolog mikor kollégista voltam.Volt egy lány bent akinek a helyére mentem be én.Ő kikészült idegileg mikor épp távozott figyelmesztetett ,hogy látni és érezni fogok dolgokat.Kiröhögtem aztán beköltözés után egy héttel jeletkeztek a problémák.Azt álmodtam egy csomoszór ,hogy egy fehér köpenyes hosszu fekete haju lany akine maci van a kezebe engem uldoz majd mikor benyitottam a egy szobaba lattam ahogy anyukámat késeli.Pár ilyen álom után egy emelettel lejjebb este sikojokat hallottunk és elmeselte a lány ugyan azt amit én.Fekete haj ,feher kopeny es maci a kezebe.Viszont ő nem álmodta hanem felkelt hajnalba es a kiscsaj allitolag a bejarati ajtonal alt es figyelte.Egy hetig nyugi volt aztan mikor egyedul maradtam a szobaba ugy ereztem mintha valaki bejott volna.Tv-neztem.Elkezdett harangozni es amint megszolalt a templo harangja elkezdett raszkodni hütő es a tetején volt a szoba tarsam kozmetikai tükre.Na az meg leghatulrol egeszen a huto tetejen a peremig előre csuszot.Remeget a huto de nem ennyire meg így hogy szép egyenes vonalba elore jojjon a tukor.Majd a konyvek leestek az asztalról.Kifutottam a szobababol mikor a harangszó elmlt a történések is befejeződtek.A harmadikat mar el se meselem tul sokat írtam így is :D Valakivel történtek ilyenek ? Kerlek meseljetek vagy valaki valamkt tud ilyenrol ? Mi lehet ez az egesz ? Az eletemre eskuszom nem kamu szöveg.Megtörténtek.És ezek után mindig mikor egyedul vagyok itthon este ,félek.

2016. júl. 2. 07:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elejen rosszul írtam nagyon kicsi vagyok helyett nagyon kicsi voltam.
2016. júl. 2. 07:24
 2/18 DöGanyé válasza:
76%

Erről akár könyvet is írhatnál, ellenben nem tartalak ostobának.

Igen is lehetséges dolog.

Bármi is az, nem fog bántani. Ha akarna, már megtette volna. Azt akarja, hogy figyelj rá, hogy segíts neki, beszélj vele.

Az a legjobb, és legbiztosabb módszer, ha megerősíted magad, s fokozottan figyelsz álmaidra.

Ne hagyd, hogy azok úrrá legyenek rajtad. Tudatosítsd magadban, hogy az egy álom, s nem lesz baj.

Ami pedig fizikailag történik, arra az a tanács, hogy nyugtasd meg magad, és próbálj haverkodni vele.

Vagy, elmenekülsz.

Ha nem értesz hozzá (már pedig ha ide írtad be, akkor így van), akkor keress valakit, aki segít neked, akár a helyszínen, akár lélekben veled lesz.

Úgy tudom, Somogy megyében van egy ilyen idősebb nő.


Ezek az események, mondjuk az iskolai, hol történt, helyileg?

Régebbi iskola? Van története az iskolának? Esetleg előtte valami más intézmény volt?

2016. júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez komáromba történt.Az iskolát nem szeretném nevesíteni.Régebben gyengélkedő katonai korházként üzemelt.A régi kollégium pedig állítólag pszihiátria volt.De én az új kollégiumba voltam nem értettem akkor már miért nem lent kísért.
2016. júl. 2. 08:32
 4/18 A kérdező kommentje:
Amint eljöttem a kollégiumból befejeződtek a rémálmok
2016. júl. 2. 08:36
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarlak megrémíteni, de jó eséllyel egy gonosz entitás (démon) volt, tipikus tünetek, hogy hajnali 3 körül hirtelen magától felkel az ember, úgy érzi figyeli valaki, hangokat hall... olykor még erős, kellemetlen illatot is érezni ilyenkor, amire nincs semmi magyarázat, és reggelre már eltűnik.

A másik álmos sztori is elég durva, lehet az a gonosz entitás ott kísértett. A harangos az kicsit zavaros, nem lehet, hogy közel volt a harang és amiatt berezonált? Bár a könyvek leesése is elég para... de itt azért lehet az volt, hogy a bútorok berezonáltak a harang hangjára és amiatt kezdtek rezegni. Mennyire volt messze az a harang?

Engem érdekelne a harmadik sztori is, ha elmeséled:)

2016. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát a kollégium gyalog 10percre van a templomtól ahol harangoztak. :)
2016. júl. 2. 09:59
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Bakker, ez rohadt ijesztő.
2016. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen ezért is féltem ,hogy majd kifognak röhögni meg ,hogy azt fogjak mondani kamu szöveg ,kamu kérdés.:/
2016. júl. 2. 12:43
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező!


Álmaid szorongásaidra épülnek.Ha még mindíg fenn állnának a problémáid,pszichológusi segítséget javasolnék.Mivel megszűntek,arra utal,hogy szorongásaid oldódtak.

Ha rémálmaid visszatérnek,foglalkoznod kell szorongásaid okával!

2016. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Na ne szivass én komáromban élek én is elég gyakran álmodok ilyeneket lehet hogy ez erre a városra jellemző :(


Amugy meg van egy horror amiben egy nő 3:07 kor felakasztotta magát. A film elejére ki volt irva hogy IGAZ TÖRTÉNET. Nem lehet hogy az iesztgetett téged? A film cime: Démonok között

2016. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!