Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon sokat járok pisilni,...

Nagyon sokat járok pisilni, ez már a 3. éjjel volt hogy ki kellett mennem. De egy órában is többet járok a wc-re pedig nem iszok többet mint szoktam. A menzim késik 2 napja de van néha megjön érzés. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Folyás nagyon kevés fehér és néha szurkál a hasam. Tesztelni csak később akarok (nincs itthon). Szerintetek sikerülhetett?
2008. szept. 29. 08:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem, bár nem tudom van-e hozzá köze de pár napja eléggé hullik a hajam is. ??
2008. szept. 29. 08:38
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tesztet megér. De a tünetek alapján lehet egy egyszerű felfázás is.
2008. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia,

en ugyanigy vagyok!!!Tegnap kellett volna megjonnie de hal istennek sehol semmi.En is minden oraban megyek pisilni es 200% hogy nem vagyok folfazva.Nekem egy kicsi hang azt sugja bent hogy az vagyok!!Ezek mellett faj a hasam alja olyan mindjart megjon,neha kicsit gorcsos erzesem van,kicsit faradt vagyok,neha emelygek.Sjanos ma akartam tesztelni de hogy hajnalban almosan voltam pisili igy szerintem majd csak holnap.Addig remelem nem jon meg!!!!

Szerintem ha tuti hogy nem lehetsz folfazva,es kesik,es mindjart megjovos erzesed van akkor szerintem jok az eselyeid a babara!!!!!Szoritok hogy mindkettonknek baba legyen a dologban!Ha gondolod irj privatba ha sikerult!!!!!Minden jot!!!!!

2008. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Felfázni nem hiszem hogy felfáztam (egyszer régen voltam már és tudom hogy milyen) de nem fáj... Ma veszek egy tesztet.
2008. szept. 29. 09:18
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is szorítok neked hogy sikerüljön a baba!!!! Írok mindenképp!

2008. szept. 29. 09:20
 6/19 anonim ***** válasza:
Jo varni fogom!!!!!En is csak csinalok egyet nem birom kivarni a holnapot!!!Majd ird hogy te vagy az a lany aki szinten surun jar ejszaka!:-)Innen tudni fogom hogy te vagy!!!Sok sikert!Irj akkor is ha esetleg ne add isten meg -.
2008. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
IDE IS IROK NEKED!!!!NEM TUDOM HOL OLVASOD EL!!!SIKERULT!!!VAROM A TE EREDMENYEDET IS!!!!!IRJ MAJD PRIVATBA MI VOLT!!!!!VAROM!!!!!!!!!!!
2008. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hurrráááááááááááááááááá!!!!!! :) :D
2008. szept. 29. 10:05
 9/19 anonim ***** válasza:
REMELEM NEKED IS ILYEN SZEP LESZ A NAPOD!!!!!!kOSZI!!!VAROM HOGY VELED MI UJSAG!!!!!!!!!!!!SZORITOK!!!!!!!!!!!
2008. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én most csináltam egy Gabrielt és sajna negatív. Igaz rengeteget voltam ma már pisilni és lehet hogy elég híg a vizeletem. Reggel megismétlem, de már más tesztem van.
2008. szept. 29. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!