Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon sokat járok pisilni,...

Nagyon sokat járok pisilni, ez már a 3. éjjel volt hogy ki kellett mennem. De egy órában is többet járok a wc-re pedig nem iszok többet mint szoktam. A menzim késik 2 napja de van néha megjön érzés. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Folyás nagyon kevés fehér és néha szurkál a hasam. Tesztelni csak később akarok (nincs itthon). Szerintetek sikerülhetett?
2008. szept. 29. 08:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el!!!!!Lehet hogy azert mert neked sem az elso pisilesed a nap folyaman:-)Lehet hogy alacsony a hormon szamod is!!!!Reggel,hajnalban probald meg ujra es varom a fejlemenyeket holnap privatba!!!!!Szoritok!!!!!!!
2008. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást! Mindenképp megírom!!! Remélem hogy jó hírekkel fogok szolgálni!

Vigyázz magatokra addig is!

2008. szept. 29. 11:11
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi ujsag?Nem felejtettelek el!!Nagyon szurkolok!!!!!!!!!Varom a jelentkezesedet!!!!!!!A tegnapi lany vagyok!!!!!
2008. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szia! Most várom hogy leteljen a 10 perc a tesztnél!

Mindjárt megírom!

Puszi

2008. szept. 30. 14:06
 15/19 A kérdező kommentje:

SZiA!!!

Hát nem is tudom, csináltam egy Easy pregnancy tesztet, és mintha ott lenne a második csík! De nagyon nagyon halványka. Ez még bármi lehet. De ma reggel eléggé rosszul voltam (hányinger). Még nem ettem ma semmit mert nem bírok... Még a hétvégén újra megpróbálom, és ha erősödik, akkor kezdek majd örülni!

Azóta csináltál már újabb tesztet?

2008. szept. 30. 14:27
 16/19 anonim ***** válasza:

szia,

Igen masnap csinaltam akkor itt volt a parom is es az is pozitiv lett.Mar voltam is dokinal(hazi orvos)....De azota nagyon hanyingerem van egeszen reggeltol olyan delig!!!!Majd irj mi volt!!!Remelem mire legkozelebb csinalsz mar rendesen pozitiv lesz!!!!!Amig nem jon meg addig ne aggodj!!!!!!Addig meg lehet +.En nagyon bizok benne!!!!Szoritok!!!!!!Majd irj!!!!!

2008. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Remélem azóta kiderült hogy baba volt a dologban vagy se!Ha igen azóta már boldog anyukák vagytok mindketten! :)
2009. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Szia. Akkor nem volt baba, de kiderült a PCOS :( Viszont azóta boldog anyuka vagyok, csütörtökön lesz 2 hetes a kislányom! Clostit kaptam és januárban teherbe estem.

Köszönöm hogy írtál!

2009. okt. 13. 13:31
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor viszont gratulálok! :) Én még csak 13 hetes vagyok de nagyon várjuk a picurt:)
2009. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!