Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

4napja barnás folyásom van..Ez mitől lehet? Lehetséges,hogy fertőzés? Vagy csak menzesz előtti folyás? Mert eddig csak 1napig volt menzesz előtt nem 4napig es kezdek félni. Esetleg az is lehet,hogy terhes vagyok és azért? Baratommal júl.8.-an voltam együtt és először gumi nélkül tette be,de nem ment el bennem csak ugye lehet,hogy volt előváladék,de utána már védekezünk. Júl.24.-en tesztelnék a biztonság kedvéért. Szerintetek lehetség hogy terhes vagyok? 2napja már késik a menzeszem.

Válaszokat előre is köszönöm:)



2016. júl. 18. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb jo kis progeszteronhiány...
2016. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet stressz miatt késik lehet fertőzés.. És igen lehetsz terhes mert nem védekeztél már az elején se... Hiába védekezve fejezted be... Kicsi az esély de meg van rá
2016. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

A progeszteron hiány mit takar magában?

2016. júl. 18. 22:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Várom a többi hasznos kommenteket:)
2016. júl. 19. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!