Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vállalása előtt (pár...

Baba vállalása előtt (pár hónappal) vagy csak a pozitív tesztnél raktad le a cigit?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Előtte, és milyen jól tettem..

Mondhatom életem legnehezebb 3 napjának mikor többet nem gyújtottam rá, tényleg pokolian szenvedtem.

El se tudom képzelni ezt a stresszt terhesen, biztos hogy veszélyes lett volna. Biztos van akit kevésbé visel meg csak lerakja és kész, de én több mint 10 évig cigiztem napi másfél dobozt, és nagyon szerettem dohányozni.

Szóval örülök hogy előtte "túlestem" rajta, így önfeledten vártam a pozitív tesztet :) Plusz tuningoltam vitaminnal a szervezetem.

2016. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív tesztnél.

Előtte számtalanszor próbálkoztam, kínlódtam, agresszív voltam, nem tudtam aludni, stb... tipikus elvonási tünetek. Pozitív teszt után pedig annyira egyértelmű volt, hogy nem gyújtok rá! Bő 6 éve már, és még most is hiányzik, és persze akkor is hiányzott, de egyáltalán nem kínzó módon, csak olyan "most de jól esne"-érzéssel.

2016. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először a cigit, aztán a gyógyszert.

A nikotinnak sokkal több idő kell, hogy "kiürüljön" a szervezetből.

2016. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vállalás előtt 5 hónappal.
2016. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk elsőre összejött, nagyjából idő sem volt lerakni előtte. Jó, durván egy hónapom lett volna rá. Nem dohányoztam előtte sem sokat, csak valahogy nem gondoltam, hogy azonnal össze fog jönni.

Amióta megláttam a két csíkot, azonnal letettem és azóta meg sem fordult a fejemben, hogy rágyújtsak. Valahogy a gyerek eshetősége nem motivált, a tényleges ottléte viszont igen. Úgy látszik, az a típus vagyok, aki a függőségeit mások jól létéért tudja igazán feladni, semmint saját magáért.

2016. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kocadohányos voltam. A pozitív napján meggyújtottam egy búcsú cigit, kéjesen elszívtam és többet nem gyújtottam rá.
2016. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem tervezett volt a baba, bár ettől függetlenül nagyon örültünk neki,így nem volt előtte lehetőségem lerakni a cigit. Viszont amikor kiderült, hogy pozitív a teszt, úgy ahogy volt, kidobtam a zsebemben lévő cigit és azóta sem gyújtottam rá. Néha beugrik a de jó lenne egy szál érzése, de aztán gyorsan el is hessegetem.
2016. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már előtte.. Pozitív teszt előtt már kB 6 hónapja nem cigiztem.
2016. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mind2 gyereknél pozi tesztnél tettem le a cigit.A gyerekek 1 éves korig nem cigi ztem
2016. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!