Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex és megszakítás...

Pharmatex és megszakítás mellett lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés
A párommal mostanában mindig így védekezünk, mert nem szeretjük az óvszert. Mindig figyelek rá, hogy pontosan betartsam a használatit. Ha újabb aktusra kerül sor az este folyamán (ami legtöbbször így van), akkor is mindig új adagot teszek fel a krémből. Viszont most félek, mert ma már 5. napja késik. Szombaton teszteltem és negatív lett. Sajnos hiába menstruűlok már kb 6. éve még mindig néha elég rendszertelen tud lenni, idén is volt olyan, hogy egy hónapban kétszer jött meg, következő hónapban kimaradt, utána meg megjött normálisan. A kérdésen az, hogy mennyi az esély, hogy terhes lehetek? Elmenjek nődokihoz, vagy várjam ki ezt a hetet és ha nem jön meg teszteljek újra?

2016. júl. 19. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

az esély meg van.

Sem a megszakítás sem a Pharmatex nem a legmegbízhatóbb védekezési módszer....

És meg a kettő együtt sem tuti.

Én a helyedben várnék 1-2 napot és tesztelnék újra.


Viszont, ha ennyire rendszertelen nálad a mensi ... akkor igazából nem is nagyon tudsz mihez viszonyítani, lehet megint jön egy olyan hónap amikor is kimarad a mensid.


Ne görcsölj rá, hét vége felé tesztelj, és ha nem jön meg akkor jelentkezz be jövöhétre dokihoz !

2016. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Öt nap után már legalább halványan mutatni kéne a tesztnek, ha terhes vagy, még késői peteérés esetén is. (Tapasztalat.)

Ettől függetlenül menj el nődokihoz, mert a késés mástól is lehet.


A pharmatex kúpokat használtuk, amíg nem szedhettem fogigátlót, és nálunk nem volt probléma. Mi akkor egészítettük ki megszakítással, mikor termékeny napok jöttek. Két éves koráig szoptattam a lányomat, ez alatt nem estem teherbe.


Nem annyira biztonságos, mint a tabletta vagy a gumi (állítólag), de én személy szerint nem ismerek senkit, akinek mellette becsúszott a baba. De olyat igen, aki fogamzásgátló mellett maradt terhes.

2016. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 szombaton teszteltem, nem ma, akkor még csak 2. napja csúszott. Akkor is kimutatta volna a teszt a terhességet?

2016. júl. 19. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Altalaban 2nap kesesnel Mar kimutatja a teszt. De erdemes ra ket napra ismetelni
2016. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma is teszteltem és negatív lett, de még mindig nem jött meg és ez nagyon zavaró. Létezik, hogy még túl korai ahhoz, hogy kimutassa? 😱
2016. júl. 20. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én évekig használtam a szabâlyokat betartva és nem volt semmi gond.
2016. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerda este végül megjött, csak elfelejtettem kiírni, bocsi. :S
2016. júl. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!