Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, belinkelnétek a "Mrs....

Lányok, belinkelnétek a "Mrs. House" féle kommenteket tartalmazó kérdéseket?

Figyelt kérdés

Nem találom őket igazán, csak most olvastam az egyik kérdésben róla. És nem tudom h. h. maradtam ki ezekből:)

De nagyon érdekelne. A kérdései is érdekelnének, nem tudom h. h. lehet vki ilyen rosszindulatú:(

És ha vki tudja mesélje el h. mi volt az a nagy balhé amit írtatok?


2010. ápr. 16. 14:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom ezzel a nővel. Én is egészségügyis vagyok és higgyétek szükséges van a Mrs. House félékre is, mert vannak akik annyira értetlenek, vagy annyira nem akarnak odafigyelni, hogy más hangnemben és stílusban hiába szóltok hozzájuk. Nem gonosz vagy rosszindulatú ő, csak nyers és lényegretörő. Én minden emberrel jól kijövök, bár én egyáltalán nem ilyen stílusú vagyok, én azt szeretem, ha mosolyognak rám és örülnek nekem/velem együtt, de van, akivel egyszerűen nem lehet másképp beszélni.

Én mindig magamat adom mindenhol, általában szeretnek is, soha konfliktusom nem volt senkivel, pedig azért néha van olyan, amikor az ember jól odamondaná a magáét, de ki lehet bírni :):)

Na ezzel csak azt akartam, hogy ne ítéljétek meg ezt a hölgyet, egyszerűen csak nyers, de egyáltalán nem gonosz, és láthatóan remek szakember és büszke a hivatására, pedig a diplomás ápolókat úgy lenézik manapság :( Leginkább lelkileg megterhelő dolog, de ő remekül viseli és büszke a munkájára, ha mindenki így tenne, nem lennének lenézve ennyire az eü dolgozók.

Ettől függetlenül teljesen megértelek titeket is, mert nem ilyen hangnemre vágytok, szóval ti nem érdemlitek meg a nyers válaszokat, de higgyétek el, nem ellenetek irányultak a válaszai, nem akarom, hogy emiatt minden szülésznőt gonosznak gondoljatok, mert ő sem az. Mielőbbi boldog babavárást mindegyikőtöknek :)

2010. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ja és hozzáteszem, hogy tényleg csúnya dolog volt tőle azokat a meddő nős kérdést kiírni, mert valóban ez merő gonoszság, meg az is, amikor valaki szórakozásból megbántja a másikat, én sosem tudnék ilyet tenni, de én mindig megbocsátóan és békésen állok az ilyen dolgokhoz és azt mondom mindenkivel megeshet, hogy van egy rosszabb időszaka. Tényleg nem azért akarom megvédeni és nem is szándékozom megvédeni, mert én is egészségügyis vagyok, hanem egyszerűen az emberi dolgok miatt, higgyétek el, szerintem már ezerszer megbánta, biztosan ha módja lesz rá bocsánatot is fog kérni. Bár valóban iszonyú csúnya dolog, mert lehet szépen, finoman fogalmazni és szerintem is csak az válaszoljon a kérdésekre, akiket foglalkoztat és szívvel, lélekkel csak segítene szeretne. (Én is hobbiból vagyok itt, nem vagyok babatervező, csak értek a dologhoz és nekem a legjobb érzés az önzetlen segítségnyújtás, valóban ez dob fel a leginkább).

Annyira rossz, hogy így haragban vagytok lányok :( Azért a teherbeesés rész a kedvencem, mert itt nagyon szeretek mindenkit, mindenki jóban volt mindenkivel, ezért is főleg ez vált a törzshelyemmé nem az Egészség rész. Béküljetek ki és felejtsétek el, ami történt :)

2010. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj utolsó, de egyik szavaddal ezt mondod a másikkal meg mást, és ezt nem kötöszködésképp írom, csak tényként, mert látszik, hogy jóindulatúan védeni akartad, csak sajnos a tények mást mutatnak, amit azért te is észrevettél.

Igen is vannak gonosz, irigy emberek és kész, nem kell ezt félremagyarázni, ha elolvassátok az irományait abból kiderül.

Ez nem azt jelenti, hogy minden egészségügyis gonosz, vagy érzéketlen, én idáig csak kedves, segítőkész orvosokkal, ápolókkal találkoztam, az más kérdés, hogy egyik másik unott volt, de ez még elnézhető.

Tehát senki nem általánosít. Mindenfajta foglalkozású emberből van ilyen is, olyan is pl én találkoztam már kevéssé intelligens jogásszal, okos segédmunkással, szociálisan érzéketlen pszihcológussal, végtelenül segítőkész bolti eladóval, zöld kutyával :-)))) Tehát a lényeg,hogy (madjnem) mindenféle sztereotipia ellenkezője létezhet, én úgy gondolom.

2010. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!